جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - June 22 2018
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
کد خبر: ۲۶۶۱۶
معاون شهردار تهران:
معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر سال برابر قانون شهرداری ملزم است تا آخر دی ماه، بودجه سال بعد شهرداری تهران را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کند، افزود: این کار هر سال اتفاق افتاده است و امسال نیز روال کار بر همین است.
میهن امروزمعاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر سال برابر قانون شهرداری ملزم است تا آخر دی ماه، بودجه سال بعد شهرداری تهران را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کند، افزود: این کار هر سال اتفاق افتاده است و امسال نیز روال کار بر همین است.

ناصر امانی با تاکید براینکه طی این دوره ده ساله مدیریت شهری در تهران همیشه لایحه بودجه برابر قانون در اواخر دی ماه تقدیم شورای شهر شده است، گفت: امسال هم بودجه سال 96 شهرداری تهران قبل از پایان دی ماه تقدیم شورای اسلامی شهر تهران خواهد شد.


معاون شهردار تهران با اشاره به سیاستهای بودجه ای سال 96 که در جلسه هفته گذشته شورای شهر به تصویب رسید، گفت: زمینه و بستر آماده است که بتوانیم به موقع لایحه بودجه را تقدیم شورای شهر کنیم.


به گفته معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران لایحه بودجه در سه بخش راهبردهای اساسی در سال 96، لایحه پیشنهادی بودجه سال 96 و پیوست‌ها و سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال 96 ارائه می شود.


براساس اعلام تهران سما، امانی با تاکید بر اینکه بودجه سال 96 بر اساس دستورالعمل ها و شرایط موجود باید مدیریت شود، خاطرنشان کرد: در بودجه ریزی بودجه سال 96 ، تلاش می شود با نگاهی واقع گرایانه ردیف های درآمدی مطرح و پیشنهادات به نحوی ارائه شود که در تحقق آن هیچ گونه مشکلی وجود نداشته باشد.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری