جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - April 20 2018
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹
کد خبر: ۲۶۶۵۸
شبکه انحرافی عرفان "حلقه" در اراک با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله شناسایی و 17 نفر دستگیر شدند.
میهن امروز-سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله در اطلاعیه‌ای که در این خصوص صادر کرده آورده است: با توجه به مسائل فرهنگی و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر پاسداری از فرهنگ غنی ایرانی اسلامی؛ مقابله با جریان‌های فعال در عرصه عرفان‌های نوظهور در دستور کار سازمان قرار گرفت. 

دشمنان این مرز و بوم همواره درصدد استحاله فرهنگی ملت غیور ایران بوده‌اند و یکی از روش‌های این استحاله، پرورش و حمایت از فرقه‌های نوظهور و به اصطلاح عرفانی است. 

مروجین فرقه انحرافی عرفان کیهانی(حلقه) با ادعاهای فرا درمانی‌، عرفان، اتصال به شبکه مثبت و .... عده کثیری را به سمت خود جذب و ضمن ایجاد تشکیک در اعتقادات مذهبی افراد به درآمد هنگفتی از این راه دست پیدا کرده اند. 

سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله یادآور شده است: طی عملیات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله شبکه سازمان یافته عرفان انحرافی «حلقه» در اراک شناسایی شد. 

در بخش پایانی این اطلاعیه آمده است: پس از شناسایی و دستگیری این افراد سودجو؛ با بهره گیری از اساتید مجرب 7 نفر از مسترها و ده نفر از اعضای مؤثر این عرفان انحرافی با هماهنگی دستگاه قضا مورد ارشاد قرار گرفتند و از اعمال گذشته خود ابراز پشیمانی و ندامت کردند.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری