چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - June 20 2018
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
کد خبر: ۲۸۰۲۳
حاج محمدی، مجیدی و شاید بختیار رحمانی
علیرضا منصوریان با اعلام فهرست خروجی استقلال حاشیه های بی شمار اطراف این موضوع را به اتمام رساند.
میهن امروز- بنابر آنچه که امروز علیرضا منصوریان اعلام کرده، آبی ها فقط به سه بازیکن خود در نیم فصل برگه جدایی می دهند که این 3 نفر میثم مجیدی، امین حاج محمدی و البته آرش افشین هستند که تیم آینده خود را نیز انتخاب کرده و فردا برای استقلال خوزستان به میدان خواهند رفت.

 

میثم مجیدی، مدافع چپی است که سال گذشته از استقلال خوزستان به تهران آمد و در اغلب مسابقات بازیکن ثابت مظلومی بود، امین حاج محمدی که فصل پیش به استقلال پیوست با امید فراوان و برای درخشش به این باشگاه آمد که این اتفاق برای وی رخ نداد و بعد از یک و نیم فصل او در حالی که منتظر اعلام این خبر بود، رسما از جمع آبی ها جدا خواهد شد. 

 

خبری از مقصد این دو بازیکن هنوز مشخص نیست اما ظاهرا هر دو در تیم های تهرانی به کار خود ادامه خواهند داد. البته با توجه به ادامه فصل نقل و انتقالات این دو هنوز برای انتخاب تیم فرصت دارند. 


همچنین بختیار رحمانی دیگر بازیکنی است که بعد از کش و قوس های فراوان ترجیح داد شخصا برای جدایی از جمع آبی پوشان درخواست رضایت نامه دهد تا خرید گران استقلال در ابتدای فصل خیلی زود از جمع شاگردان منصوریان جدا شود. علیرضا منصوریان هنوز درباره این بازیکن تصمیم نگرفته اما اتفاقاتی که در روزهای افتاده نشان می دهد که احتمالا این بازیکن نیز از جمع آبی ها خارج خواهد شد.


با اعلام این خبر فرشید باقری و مهدی رحمتی در جمع استقلالی ها باقی خواهند ماند. اگرچه باقری باتوجه به حضور احتمالی آندرانیک تیموریان مصر به جدایی است. با جدایی این چهار بازیکن فهرست 18 نفره بزرگسال استقلال 4 جای جدید دارد که یکی از آنها با روزبه چشمی و دو جای دیگر احتمالا با تیموریان و جباروف پر خواهد شد تا آبی ها با یک جای خالی و تیمی باتجربه تر  روانه نیم فصل دوم مسابقات شوند.

منبع: ورزش سه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری