سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - April 24 2018
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
کد خبر: ۳۲۴۵۵
عباس آخوندی:
در 12 سالی که قالیباف شهردار تهران بوده‌، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده‌است تا با دست باز هر آن نحو که بخواهند در تهران عمل کنند، تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی؛ به‌وجود آورند که صدها عاقل می‌خواهد تا آن را به سامان کند.
میهن امروز- در 12 سالی که قالیباف شهردار تهران بوده‌، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده‌است تا با دست باز هر آن نحو که بخواهند در تهران عمل کنند، تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی؛ به‌وجود آورند که صدها عاقل می‌خواهد تا آن را به سامان کند.

عباس آخوندی طی یادداشتی در تلگرام شخصی خود با موضوع جز قالیباف چه کسی شهر تهران را به سوداگران فروخت؟ نوشت:

هرچند به دلیل تالمات روحی برای شنیدن و نوشتن سردماغ نبودم، لیکن به دلیل کثرت گفته‌های خلاف واقع و گمراه‌کننده‌ای که آقای قالیباف در برنامه تبلیغاتی خود و در مناظره داشت و از جمله مطالبی را به #وزارت_راه_و_شهرسازی نسبت داد، فوت وقت را جایز نشمردم و این مطالب را به سمع و نظر شما مردم عزیز می‌رسانم.

ایشان چارچوب تبلیعاتی خود را این‌گونه بسته‌است که ملت ایران را به یک 4%  و 96% تقسیم کند و خود را غمخوار اکثریت و دولت را هواخواه اقلیت نشان دهد. حال آنکه فارغ از درستی و نادرستی این ادعا، واقعیت کاملا خلاف این مدعی است و آن 4% ادعای یاری وفادارتر از ایشان در تاریخ ایران نداشته‌اند.

12 سالی که ایشان شهردار تهران بوده‌اند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده‌است تا با دست باز هر آن نحو که بخواهند در تهران عمل کنند، تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی؛ به‌وجود آورند که صدها عاقل می‌خواهد تا آن را به سامان کند.

بی‌گمان شهرداری قالیباف یکی از جولانگاه‌های اصلی همین گروه اندک است که ایشان از آنها نام می‌برد و  حال ژست مدعی گرفته‌است. البته اگر نقدی به آقای روحانی وارد باشد این است که چرا این مدت ایشان را تحمل کرد؟ طرفه حدیثی است غم‌خواری این فرد برای طبقه ضعیف.

واقعا که این انتخابات صحنه نبرد گمراهی و آگاهی است.
منبع: ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری