جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - June 22 2018
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
کد خبر: ۳۳۴۰۹
عضو هیات عالی نظارت:
عضو هیات عالی نظارت بر شوراهای اسلامی استان کرمانشاه گفت: نتایج انتخابات شوراهای اسلامی در استان به تدریج اعلام نمی شود بلکه به صورت یکجا نتایج را اعلام خواهیم کرد.
میهن امروز- احمد صفری عصر جمعه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان افزود: حضور مردم استان در این دوره از انتخابات شوراها بسیار خوب بوده و پیش بینی می شود میزان مشارکت به بیش از 75درصد برسد.
 
او اصل مهم درانتخابات را مشارکت حداکثری مردم دانست و گفت: ملت ایران به خوبی به دعوت رهبر معظم انقلاب برای حضور در پای صندوق های رای لبیک گفتند و حماسه خلق کردند.
 
صفری از مردم قدردانی کرد و گفت: هرجا که نظام به حضور مردم نیاز داشته مردم هم به خوبی حاضر شده اند و این حضور بسیار ارزشمند است.
 
عضو هیات عالی نظارت بر شوراهای اسلامی استان کرمانشاه در ادامه به برگزاری انتخابات در کمال امنیت و آرامش در استان اشاره کرد و گفت: 2 هزار تن به عنوان ناظر، 163 نفر به عنوان عضو هیات نظارت و 195 نفر به عنوان بازرس در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی در استان کرمانشاه حضور دارند.
 
9 هزار و 248 نفر برای تصاحب پنج هزار و 315 کرسی نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تلاش می کنند.
 
وی همچنین کرسی های نمایندگی شورای شهر را 167 مورد و کرسی های نمایندگی شورای روستاها را نیز پنج هزار و 315 مورد عنوان کرد.
 
دوره قبلی انتخابات یعنی چهارمین دوره انتخابات شوراها نیز همزمان با دوره یازدهم ریاست جمهوری در 24 خرداد سال 92 برگزار شد.
 
در دوره قبل آرا مردم استان کرمانشاه از هزار و 827 شعبه شامل 847 شعبه در مناطق شهری و 980 شعبه در مناطق روستایی جمع آوری شد.
 
بیش از پنج هزار نفر اکنون عضو شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه هستند.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری