يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - May 27 2018
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
کد خبر: ۳۸۳۵۱
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه محمد شریعتمداری گزینه مناسبی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است، گفت: ایشان تجربیات ارزنده ای در حوزه صنعت و تجارت دارد و قطعا در دوره وزارت ایشان در این وزارتخانه، شاهد غنی شدن بخش تجارت و افزایش صادرات خواهیم بود.
میهن امروز- علی اکبری نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارسینه با اشاره به معرفی محمد شریعتمداری از سوی رئیس جمهور به مجلس برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: آقای شریعتمداری گزینه مناسبی برای اداره وزارتخانه است و انتخاب ایشان در مقایسه با وزیر قبلی این وزارتخانه، حرکت رو به جلو تلقی می شود.

وی افزود: با توجه به تجربیات هشت ساله آقای شریعتمداری در وزارت بازرگانی و سوابق دیگری که دارد، قطعا در وزارت صنعت، معدن و تجارت موفق خواهد بود.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه ما بنا داریم تا به دولت کمک کنیم، افزود: ما برجوانگرا کردن کابینه نظر داریم و تاکید داریم که انتخاب آقای شریعمتدار در مقایسه با وزیر سابق در همین راستا بوده چرا که ایشان همان تجربیات را با استفاده از تواناییهای خود و نیروی جوان و چابکی به سمت سیاست های مثبت و تحقق اهداف وزارتخانه پیش خواهد برد.

اکبری با اشاره به ظرفیت های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخش صنعت، معدن و تجارت از هم تفکیک ناپذیر هستند و قطعا در زمان مسئولیت شریعتمداری در این وزارتخانه حوزه تجارت نسبت گذشته غنی تر خواهد بود.

وی با اشاره به مقبولیت شریعتمداری در بین نمایندگان مجلس، تصریح کرد: فکر می کنم آقای شریعتمداری در کسب رای اعتماد مجلس مشکلی نخواهد داشت و رای اعتماد مجلس را کسب خواهد کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: هفته آینده آقای شریعتمداری در کمیسیون حضور خواهد یافت و اعضای کمیسیون بعد از شنیدن برنامه های وی برای اداره وزارتخانه، تصمیم خود را خواهند گرفت و قطعا برنامه ها و دیدگاههای وی به میزان قابل توجهی روی نگاه اعضای کمیسیون اثر گذار خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری