شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - October 20 2018
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰
کد خبر: ۴۰۷۵۲
اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران از برگزاری اولین فستیوال نوآوری های صنعت رنگ و رزین در اواسط مهر ماه خبر داد.
میهن امروز- اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران از برگزاری اولین فستیوال نوآوری های صنعت رنگ و رزین در اواسط مهر ماه خبر داد. اکبر قنبرپور اظهار داشت: تاکنون فستیوال هایی در حوزه های مختلف همچون صنعت لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی و صنعت پلاستیک و پلیمر ، سنگ برگزار شده است.

وی با بیان اینکه که هدف از برگزاری این فستیوال ها انعقاد قراردادهایی مبنی بر تولید انبوه طرح های مخترعان است، خاطرنشان کرد: پیش بینی شده فستیوال نوآوری های صنعت رنگ و رزین در مهرماه با هدف ارائه طرح ها و ایده ها در این زمینه برگزار شود.

قنبرپور گفت: این فستیوال تخصصی برای تجاری‌سازی نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین از طریق معامله - جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این صنعت برپا می شود.

به گفته قنبرپور، فستیوال نوآوری های صنعت رنگ و رزین ۱۵ مهرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در این فستیوال ها اختراعاتی از سوی محققان ارائه و معرفی می شوند تا زمینه تعامل با سرمایه گذاران علاقمند ایجاد شود در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی‌ و فناوری ریاست جمهوری در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.

این تسهیلات شامل «تسهیلات تکمیل مستندات نوآوری‌ها برای ارائه به سرمایه گذاران (ارزیابی فنی اختراع و تهیه BP خلاصه)»، «تسهیلات خرید/ سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها برای سرمایه‌گذاران و صنعتگران؛ تسهیلات به میزان ۶۰ درصد قیمت معامله (اعم از خرید قطعی اختراع، لیسانس و یا سرمایه‌گذاری مشترک) و تا سقف ۵ میلیارد ریال به صورت تسهیلات قرض‌الحسنه» است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری