جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - February 23 2018
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
کد خبر: ۴۱۲۰۳
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از رسیدگی به شکایات از علی مطهری و سید جواد ابطحی در جلسه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.
میهن امروز- محمد‌جواد جمالی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه اخیر هیئت متبوعش، اظهار داشت: در این جلسه شکایت معاون حقوقی ریاست جمهوری از سید جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر بررسی شد.

وی با بیان اینکه نماینده مردم خمینی‌شهر مصاحبه‌هایی درباره واردات بی‌رویه و همچنین تعطیلی کارگاه‌های تولیدی داشتند، افزود: پس از بررسی، هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان این موضوع را بر خلاف وظایف نمایندگی تشخیص ندادند.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با تاکید بر اینکه در این جلسه موضوع شکایت سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان و همچنین دادستانی اصفهان از آقای مطهری نماینده مردم تهران در مجلس نیز بررسی شد ادامه داد: دادستانی اعتقاد داشت که اظهارات وی در صحن علنی علیه قوه قضائیه بود که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان این موضوع را خلاف وظایف نمایندگی تشخیص ندادند.

جمالی درباره رسیدگی به موضوع سخنرانی نایب رئیس دوم مجلس در اصفهان، تصریح کرد: مقرر شد آقای مطهری در جلسه آینده هیئت نظارت حاضر شده و توضیحات خود را در این مورد ارائه دهد.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری