شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - October 20 2018
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
کد خبر: ۴۱۷۷۷
زهرا سعیدی:
در فراکسیون ورزش بنا بر این شد که با تمام افرادی که به نوعی با مسائل و مشکلات این روزهای فوتبال مرتبط هستند جلسه ای گذاشته شود تا حرف های آن ها را هم بشنویم. به هر حال موضوعات مربوط به استقلال و پرسپولیس هم در همین چارچوب است که سعی می کنیم با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این دو باشگاه هم به گفت‌وگو بنشینیم.
میهن امروز- زهرا سعیدی مبارکه، عضو فراکسیون ورزش مجلس در رابطه با مشکلات اخیر مدیریتی دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس به ورزش و جوان گفت: هیات رییسه فراکسیون ورزش و جوانان مجلس با آقای تاج، رییس فدراسیون فوتبال جلسه ای داشت و در همین رابطه موضوعات و مشکلات حاکم بر فوتبال کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در فراکسیون ورزش بنا بر این شد که با تمام افرادی که به نوعی با مسائل و مشکلات این روزهای فوتبال مرتبط هستند جلسه ای گذاشته شود تا حرف های آن ها را هم بشنویم. به هر حال موضوعات مربوط به استقلال و پرسپولیس هم در همین چارچوب است که سعی می کنیم با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این دو باشگاه هم به گفت‌وگو بنشینیم.

سعیدی راجع با اینکه در همین راستا با وزیر ورزش هم جلسه ای خواهید داشت یا خیر؟ گفت: اول باید حرف فوتبالی ها را بشنویم تا اطلاعات خودمان تکمیل شود و پس از آن که به جمع بندی رسیدیم با آقای وزیر جلسه داشته باشیم.

نماینده مردم مبارکه در مورد بحث حضور زنان در ورزشگاه ها افزود: بی شک نظر و تصمیم گیری در این رابطه منوط به آماده سازی بسترهای لازم است و تا زمانی که شرایط مهیا نباشد صحبت راجع به این مسئله وقت تلف کردن است. اگر عوامل فدراسیون فوتبال برای حضور خانواده ها شرایط لازم را در نظر بگیرند آنگاه می توان برای تصمیم گیری این موضوع به همفکری نشست. من معتقدم اگر در جمع بندی ها به این رسیده شود که حضور زنان در ورزشگاه ها به صلاح نیست باید گزارش دقیقی از این تصمیم به مردم ارائه شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری