يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - October 21 2018
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵
کد خبر: ۴۱۹۱۳
حاشیه و بحران گریبان آبی ها را رها نمی کند و در تازه ترین خبرها آمده است دو بازیکن با تجربه استقلال پیش از دربی با یکدیگر درگیر شده بودند.
میهن امروز- به نقل از ایلنا، شنیده‌ها از اردوی استقلال و فضای میان بازیکنان پیش از شروع بازی حکایت از درگیری شدید میان دو تن از قدیمی‌های این تیم است.سیدمهدی رحمتی و امید ابراهیمی ساعاتی پیش از شروع مسابقه و زمانی که در هتل حضور داشتند با یکدیگر بگو‌مگو پیدا کرده که این درگیری رفته رفته‌ شدید‌تر هم شد و حتی دخالت سایرین هم تا دقایقی بی‌فایده بود.

ماجرا از آن قرار است که رحمتی در هتل پیشنهاد شرط‌بندی را میان بازیکنان مطرح می‌کند و از آنها می‌خواهد هرکدام مبلغ 100هزارتومان پول وسط بگذارند و پیش‌بینی‌شان از دربی را بگویند تا در پایان هرکس حدسش درست از آب درآمد پول‌های جمع شده به او برسد. این پیشنهاد از سوی رحمتی باعث برافروخته شدن ابراهیمی شد و این بازیکن واکنش تندی به کاپیتان نیمکت‌نشین آبی‌ها داشت.

به گفتی برخی از حاضران در آن لحظه، اعتراض ابراهیمی به رحمتی برای مطرح کردن شرط‌بندی پیش از دربی بود که عقیده داشت تمرکز بازیکنان را از بین خواهد برد و البته برخی دیگر هم می‌گویند رحمتی روی باخت استقلال در دربی شرط بسته بود که این موضوع اعتراض و ناراحتی هافبک دفاعی آبی‌پوشان را در پی داشت.

در هر صورت این درگیری میان دو بازیکن با تجربه آبی‌ها می‌تواند حاشیه جدیدی برای این تیم درست کند تا در کنار نتایج نه چندان خوب هفته‌های اخیر، حاشیه‌های درون تیمی هم خطری جدی برای استقلال باشد. هنوز هیچ واکنش رسمی نسبت به این اتفاق وجود نداشته است.

Image result for ‫رحمتی + امید ابراهیمی‬‎
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری