يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - October 21 2018
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷
کد خبر: ۴۱۹۱۵
مصاحبه عجیب مرادی درباره کیانوش رستمی
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری اعلام کرد که وزنه بردار سرشناس و صاحب رکورد ایران، باید مدارکی ارائه کند که پس از مسابقات قهرمانی جهانی به ایران برمی‌گردد!
میهن امروز- علی مرادی در خصوص مشکلی که برای صدور ویزاری کیانوش رستمی به وجود آمده اظهار داشت: از طریق کمیته برگزاری مسابقات اطلاع دادند که کیانوش رستمی به دلیل نقص مدارک باید مجددا به سفارت آمریکا در دوبی برود. به همین دلیل برای این وزنه‌بردار وقت مصاحبه گرفته خواهد شد تا ویزا برای او و برادرش صادر شود. ضمن این که مشکلی که برای کیانوش رخ داده ممکن است برای سایر وزنه‌برداران هم رخ دهد.

ازقهرمان‌المپیک‌قبل‌ازسفرآمریکاضمانت‌بازگشت‌خواستند!

وی ادامه داد: کیانوش رستمی باید مدارکی ارائه کند که پس از مسابقات قهرمانی جهانی به ایران برمی‌گردد. این که گفته می‌شود کیانوش مصدوم است واقعیت ندارد اما مشکل فعلی کیانوش را نه می‌توانیم بگوییم حاد است و نه می‌توانیم بگوییم حاد نیست در نهایت امیدواریم کیانوش بتواند به آمریکا اعزام شود. این مسئله برای ما هم تازگی دارد چون دفعات قبل بعد از مرحله مصاحبه، دوباره درخواست انجام مصاحبه نمی شد اما برای رستمی این اتفاق رخ داد. ما واقعا بابت این اتفاق نگرانیم.

مرادی در مورد اعزام کاظمی‌نژاد به مسابقات جهانی خاطرنشان کرد: در بعضی اوزان که 2 وزنه‌بردار داریم 4 مربی می‌توانند پشت صحنه باشند. این مسئله را در شورای فنی مطرح کردیم و شایر اعضای شورا هم با این مسئله موافق بودند.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری