شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - October 20 2018
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
کد خبر: ۴۲۲۳۴
بحث های مربوط به جادوگری و استفاده از طلسم در فوتبال ایران بالا گرفته است و مشخص نیست چه زمانی مسوولان مربوطه می خواهند با این پدیده شوم مبارزه کنند.
میهن امروز- در حاشیه بازی گل‌گهر سیرجان و خونه‌به‌خونه بابل در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته اول که با تساوی بدون گل به اتمام رسید، صحبت‌هایی مبنی بر ریخته شدن مایعی مجهول در دروازه‌های ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان در رسانه ها منتشر و حتی عکس‌هایی در این خصوص در فضای مجازی پخش شد.
مسئول آبیاری چمن ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان در پاسخ به دلیل ریختن مایع مشکوکی روی خط دروازه تیم حریف مدعی شد که برای دفع طلسم تیم خونه‌به‌خونه بابل، اقدام به ریختن ادرار درون دروازه این تیم کرده است!!

ریختن ادرار روی پودرسفید خط دروازه برای دفع طلسم!

علی گوینی، مسئول ورزشگاه امام علی(ع) دراین باره اظهار داشت: ابتدا به من گفتند یک نفر که خودش را عکاس تیم خونه‌به‌خونه معرفی کرده، پودر سفیدی را روی خط دروازه تیم‌شان ریخته است. من با توجه به گفته آنها، این موضوع را بررسی کردم که صحت داشت. مجبور شدم آن فرد را به پشت نرده‌های ورزشگاه راهنمایی کنم.

وی افزود: بعد از آن تیم گل‌گهر سیرجان دو بار توپ را به تیر دروازه خونه‌به‌خونه زد و تیم سیرجانی دو تک به تک با دروازه‌بان را هم از دست داد. من مطمئن شدم که توپ‌جمع‌کن‌ها درست گفته‌اند. پس از آن یکی از توپ جمع‌کن‌ها پیشنهاد داد که با ریختن ادرار، طلسم آنها را باطل کنم. آن چند توپ‌جمع‌کن شاهد این اتفاقات هستند که کسی که خودش را عکاس معرفی کرده بود، پودر سفید را ریخت.مسئول ورزشگاه امام علی (ع) با بیان اینکه ارتباطی با باشگاه گل‌گهر ندارد، خاطرنشان کرد: من فقط مسئول آبیاری چمن و درهای ورودی و خروجی ورزشگاه هستم. آنها یک دعا هم در دروازه تیم خود گذاشتند که آن را بیرون آوردیم!

وی همچنین در بخشی از گفت‌وگوی خود در مورد درگیری با خبرنگار سیرجانی توضیح داد: حضور خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی طبق قانون در صورتی مجاز است که کارت خبرنگاری به همراه داشته باشند و همچنین در صورت عدم ارائه کارت خبرنگاری، من وظیفه خودم را انجام داده و مانع ورود خبرنگار بدون کارت خبرنگاری می‌شوم. پس از آن نیز یک خبرنگار ابتدا به صورتم سیلی زد و من هم برای دفاع از خودم با وی درگیر شدم.

محمودی سرپرست تیم بابلی هم با اشاره به اتفاقات دیدار خونه به خونه مقابل گل گهر در سیرجان گفته است: در این خصوص به کمیته اخلاق شکایت می کنیم و مستندات را هم به آنها تحویل می دهیم. امیدوارم آنها همراه با رسیدگی به سر و وضع بازیکنان و مسئله روز فوتبال ایران یعنی قلیان کشیدن فوتبالیست ها به ورود سحر و جادو به فوتبال که البته در لیگ دسته اول پررنگ تر است، ورود کرده و جلوی قضایا را بگیرند تا بیشتر از این آبروی فوتبال ایران در محافل بین المللی نرود.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری