شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - October 20 2018
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
کد خبر: ۴۲۲۳۵
در میان عجایب فوتبال ایران و آمارهای متفاوتی که توسط رسانه ها در این زمینه منتشر می شود، این یکی را کم داشتیم که یک نفر بنشیند و میزان راه رفتن یا دویدن یک مربی را کنار زمین چمن اندازه بگیرد.
میهن امروز- سرمربی پارس جنوبی در مدت زمان بازی این تیم برابر سپیدرود در حدود شش کیلومتر در کنار زمین راه رفته است. تیم پارس جنوبی توانست با یک پیروزی ارزشمند برابر سپیدرود با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس بازهم صدرنشین لیگ برتر ایران شود و حالا گفته شده که مهدی تارتار سرمربی این تیم جنوبی در تمام طول بازی کنار زمین ایستاده بوده و بازیکنانش را به سوی پیروزی هدایت کرد.

آمارعجیب راه رفتن مربی ایرانی لب خط چمن

منظور رسانه منتشرکننده خبر از انتشار این آمار مشخص نیست و البته این موضوع فاکتوری برای برنده شدن یک تیم در فوتبال محسوب نمی شود و چه بسا سرمربی تمام طول بازی را یکسره بدود اما تیمش توسط حریف گلباران شود! این تفکرات و تمرینات و کوچینگ یک مربی است که بهمراه تاکتیک هایش نتایج یک باشگاه حرفه ای را رقم می زند نه میزان دویدن وی.

تارتار بر اساس آماری که این رسانه داده؛ بیش از 8 هزار قدم در کنار زمین و در طول نود دقیقه برداشته است. این تعداد قدم نشان می دهد که سرمربی جوان پارس جنوبی نزدیک به شش کیلومتر در طول این بازی حرکت کرده و راه رفته است. آماری که تاحدودی حکایت از این دارد که تارتار به اندازه یک بازیکن متوسط درون زمین تحرک داشته.

البته این خبرنگار به ساعت دست مربی هم دسترسی داشته و اعلام کرده که این آمار بر اساس ساعت قدم شماری به دست آمده که تارتار در طول مسابقه به دست خود بسته بود.انشالله که خیر است و بهر دلیلی که هست تیم پارس تا پایان فصل همینطور عالی نتیجه بگیرد و بار دیگر فوتبال ایران با قهرمانی یک تیم شهرستانی با بودجه متعادل، شگفتی را تجربه کند و حتی اگر این اتفاق نیفتد هم با تداوم درخشش رقابت صدر جدول را داغ کند و به جمع بزرگان فوتبال ایران اضافه شود.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری