شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - October 20 2018
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
کد خبر: ۴۲۴۶۴
فرهاد تجری در گفت‌وگو با میهن امروز:
فرهاد تجری، عضو کمیسیون اصل 90 گفت: امروز تصمیم گیری درباره سپنتا نیکنام به دستگاه قضایی مربوط می شود و مسئولیت آن به عهده دیوان عدالت اداری است.
میهن امروز- فرهاد تجری، عضو کمیسیون اصل 90 گفت: امروز تصمیم گیری درباره سپنتا نیکنام به دستگاه قضایی مربوط می شود و مسئولیت آن به عهده دیوان عدالت اداری است.

فرهاد تجری، سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در گفت‎وگو با میهن امروز در رابطه با آخرین وضعیت سپنتا نیکنام گفت: یک بحث فردی است راجع به خود ایشان که شاید با نظر شورای نگهبان خلط مبحث می شود. شورای نگهبان راجع به شخص ایشان اظهارنظری نکرده است. اما آقای نیکنام امروز یکی از مصادیق شده است. حالا این تفسیر، قرائت و اظهارنظر به عهده دستگاه قضایی است که امروز تعلیق ایشان هم توسط دستگاه های قضایی صورت گرفته است. تفسیر و نگاه دستگاه قضایی نسبت به این موضوع و خصوصا دیوان عدالت اداری می تواند در این خصوص راه گشا باشد و خیلی مدخلیتی با شورای نگهبان ندارد.

وی در ادامه درباره آخرین تحرکات رییس مجلس در این خصوص افزود: تفاوت نگاه شورای نگهبان با دکتر لاریجانی در تفسیر نسبت به موضوع است. اکنون آقای لاریجانی از طریق نماینگان مجلس پیگیر هستند که موضوع و مشکل را سامان دهند و خود آقای لاریجانی نگاه و قرائت متفاوتی دارند. اما امروز تصمیم در شورای نگهبان نیست بلکه تصمیم در دستگاه قضاییه و دیوان عدالت اداری است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری