پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - June 04 2020
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۴۳۳۸۰
این هفته نخستین شکرگزاری دونالد ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور ایالات‌متحده خواهند بود. اما همان‌طور که همین اولین‌ها در مسائل دیگر نیز در مورد ترامپ و باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا یکسان نبوده، اینبار هم آمریکایی‌ها این دو سیاست‌مدار را با هم مقایسه کرده‌اند.
میهن امروز- این هفته نخستین شکرگزاری دونالد ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور ایالات‌متحده خواهند بود. اما همان‌طور که همین اولین‌ها در مسائل دیگر نیز در مورد ترامپ و باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا یکسان نبوده، اینبار هم آمریکایی‌ها این دو سیاست‌مدار را با هم مقایسه کرده‌اند.

به گزارش رویداد۲۴ به نقل از ایندیپندنت، بر اساس گزارش‌های منتشرشده رئیس‌جمهور فعلی آمریکا قصد دارد آخر هفته خود را در فلوریدا به بازی گلف و صرف شام با اعضای جامعه نخبگان بگذارند که البته در مورد ترامپ چندان هم غیرمعمول نیست.

اوباما و ترامپ تقریباً در تمامی موارد، از تفریحات و هالووین گرفته تا بازدید از قربانیان بلایای طبیعی با هم فرق دارند. در این مورد نیز اوباما عید شکرگزاری را بجای بازی گلف یا فریاد زدن دستاوردهایش –آن‌طور که ترامپ انجام داده- اغلب به همراه همسر و دخترانش با ارائه غذا به افراد نیازمند می‌گذراند.
منبع: رویداد24
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری