چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - October 24 2018
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱
کد خبر: ۴۴۶۲۶
سرمربی فولاد خوزستان می گوید تیمش پرقدرت به مصاف پرسپولیس می‌رود.
میهن امروز- سید سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس اظهار کرد: در نیم فصل اول با حمایت از ما و تلاش بازیکنان توانستیم جایگاهی به دست بیاوریم که هواداران را خوشحال کنیم. امیدواریم در نیم فصل دوم هم همین روند را ادامه دهیم. امیدوارم بازی فردا شاید یکی از زیباترین بازی‌های لیگ باشد و بتوانیم روند مثبتمان را ادامه دهیم. با تمام احترام برای پرسپولیس از ابتدا مقابل این تیم با قدرت به میدان می‌رویم.

او افزود: ما در فصل نقل و انتقالات توانستیم حسن بیت سعید را برگردانیم و به دنبال دو هافبک هستیم. ما در نیم فصل دوم کار و مسئولیت بیشتری باید داشته باشیم و با تفکر حرفه‌ای باید به روند خوبمان ادامه دهیم. ان‌شاءالله با حمایت هوادارانمان بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. در نیم فصل دوم معمولا بازی‌ها سخت‌تر می‌شود چون تیم‌ها از هم شناخت پیدا می‌کنند.
سرمربی فولاد ادامه داد: مطمئن هستم که فردا بازی زیبا خواهد بود. پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های آسیا است که استخوان بندی‌اش را حفظ کرده است. عملکرد آن‌ها در سه سال اخیر نشان‌دهنده کیفیت این تیم است و ما با تفکر بر اینکه آن‌ها مقابل نفت آبادان باختند به مصاف آن‌ها نمی‌رویم.
پورموسوی درباره بیت سعید گفت: او با انگیزه فراوان به فولاد آمده و آمادگی خوبی دارد. اگر بشود در نیمه دوم از او استفاده می‌کنیم. ما در فصل نقل و انتقالات با بازیکنی که با تیمش قرارداد داشته مذاکره نکردیم و با بیت سعید هم زمانی وارد مذاکره شدیم که قراردادش را فسخ کرده بود. ما اصول حرفه‌ای را در کارمان رعایت می‌کنیم. ما با عیسی آل کثیر و فرشاد سالاروند به هیچ عنوان مذاکره نکردیم چون تحت قرارداد با باشگاهشان هستند. البته آل کثیر بخاطر اینکه در خط حمله بازیکنان زیادی داریم بازیکن مدنظر ما نیست.

او درباره بازیکنان رومانیایی جدیدی که در تمرینات این تیم حاضر شده است گفت: ما به لحاظ فنی و مالی با باشگاه صحبت کردیم که اگر بازیکن خارجی به ما می‌تواند کمک کند آن را جذب کنیم. بازیکن رومانیایی هم که به تمرینات ما آمده بازیکن خوبی است و باید او را بررسی کنیم.
سرمربی فولاد درباره زودتر برگزار شدن بازی پرسپولیس و فولاد گفت: ما می‌خواستیم که بازی زودتر برگزار شود و نامه‌اش را به سازمان لیگ زدیم  ولی سازمان لیگ با درخواست ما موافقت نکرد. البته خود سازمان لیگ بعدا اعلام کرد که دیدار زودتر برگزار می‌شود. ما خواهان این هستیم که تنها 10 درصد از ورزشگاه به هواداران پرسپولیس داده شود. ما زمانی هم که به آزادی رفتیم بدترین جای ورزشگاه به تماشاگران ما داده شد. ما می‌خواهیم از بهترین شرایط میزبانی‌مان استفاده کنیم. ما از هواداران توقع داریم که به ورزشگاه بیایند و از تیم حمایت کنند. در ابتدای فصل که مقابل پرسپولیس شکست خوردیم  تماشاگرانمان از ما حمایت کردند. ما در بازی فردا نشان می‌دهیم که خوزستان مهد فوتبال است.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری