چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - October 24 2018
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱
کد خبر: ۴۴۸۳۶
مدیرعامل استقلال می‌گوید فدراسیون فوتبال باید تمام تلاشش را برای برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در ایران انجام دهد.

میهن امروز- سید رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه اعلام کرد با نزدیک شدن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فدراسیون فوتبال باید همه توان و امکانات خود را به کار گیرد تا مسابقات با نمایندگان باشگاه‌های عربستانی در ایران برگزار شود.

مدیرعامل استقلال افزود: سال گذشته بر اساس برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقه تیم‌های عربستانی در کشورهای قطر، عمان و امارات برگزار شد که در نتیجه نمایندگان باشگاه‌های ایران امتیاز میزبانی را به دلایل واهی از دست دادند و هزینه‌های زیاد مادی و معنوی را هم متحمل شدند که تا کنون این هزینه‌ها و خسارت وارد شده به باشگاه‌های ایرانی پرداخت نشده است.

افتخاری در پایان خاطرنشان کرد: برای تیم‌های عربستانی فرقی ندارد که در کشورهای یاد شده مسابقه دهند و یا در کشور خودشان زیرا شرایط آب و هوایی هر چهار کشور یکسان است. در صورتی که راه‌حلی وجود نداشته باشد و ایران مجبور شود در کشور ثالث مسابقه دهد حق قانونی و طبیعی باشگاه‌های ایرانی است که کشور میزبان را خودش تعیین کند. بنابر این باشگاه استقلال پیشنهاد می‌کند مسابقات تیم استقلال با نمایندگان عربستان در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار شود تا عدالت رعایت شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری