چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - October 24 2018
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
کد خبر: ۴۵۰۹۶
بازیکن نفت می‌گوید آینده‌اش در این تیم یک مساله خصوصی بین او و افاضلی است.
میهن امروز- محسن بنگر در حاشیه تمرین نفت تهران درباره شرایط نفت تهران پس از حضور مالک و کادر فنی جدید اظهار کرد: شرایط نفت رو به عادی شدن است. تیم ما جوانان خوبی دارد. ان‌شاءالله بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم. آن‌ها لیاقت زیادی دارند. نفت قدمتش بیش از این حرف‌ها است که به لیگ یک سقوط کند. ما می‌توانیم با اتخاذ یک تاکتیک خوب، در لیگ برتر بمانیم.

بازیکن نفت تهران در پاسخ به این سوال  که آیا حضور افاضلی می‌تواند تاثیر مثبتی در این تیم داشته باشد، گفت: ما باید روندمان عوض می‌شد. مدیران قبلی هم زحمت کشیدند اما این که پروانه‌شان صادر شد یا نشد را در جریان نیستم. مدیران جدید به نفت آمده‌اند و ان‌شاءالله به کمک آن‌ها شوک مثبتی به تیم وارد شود.

او در پاسخ به این سوال که با مالکان جدید درباره مشکلات مالی این تیم صحبت کرده است، گفت: درباره شرایط مالی صحبت شد. این یک حرف خصوصی بین ما و باشگاه بوده و ان‌شاءالله در آینده پرداختی‌ها انجام می‌شود.

بنگر درباره تقابل نفت و پرسپولیس در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر تصریح کرد: تیم ما تیم با انگیزه‌ای است. ما در بازی فولاد خیلی خوب ظاهر شدیم. فکر می‌کنم فولاد مقابل ما فشار زیادی را نسبت به بازی پرسپولیس تحمل کرد. ما جوانان خوبی را در اختیار داریم که می‌توانند به ما کمک کنند.

بازیکن نفت درباره آینده‌اش در این تیم اظهار کرد: این یک موضوع خصوصی بین من و باشگاه است و می‌خواهم خصوصی باشد. پیشنهاداتی دارم. البته من با افاضلی کار کرده‌ام و پس از صحبت با او تصمیمم را می‌گیرم. من تیم نفت را دوست دارم و می‌دانم چه بازیکنان خوب و دوست داشتنی در اختیار دارد. ان‌شاءالله در آینده وضعیتم مشخص می‌شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری