سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - October 23 2018
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۴۵۲۳۶
سیدناصر موسوی لارگانی، نماینده مجلس
تا استکبار جهانی و مخصوصا آمریکا جنایتکار و صهیونیست وجود دارند گروه تکفیری داعش یا گروه‌های معاند دیگری مثل طالبان که در گذشته ظهور و بروز پیدا کرد یا حتی گروه‌های دیگری که از 30 یا 40 سال پیش بوجود آمدند که با مسلمانان و بیشتر شیعیان مبارزه کردند، وجود داشته و بیشتر برنامه‌ریزهای آن‌ها را هم مدیران ارشد کشورهای استکباری به عهده داشتند.

از طرفی بسیاری از منابع گروه‌های تکفیری از طریق پول نفت آل سعود تامین شده که این موضوع هم به بقای این گروه‌های جنایتکار کمک ویژه‌ای کرده است.

به نظر من اگر مسلمانان چه شیعه و چه سنی بخواهند اقتدار دین مبین اسلام و طرفدارانش باقی بماند اول از همه باید اتحاد و انسجام بین خود را بیش از گذشته تقویت کنند. در این رابطه بسیاری از اختلاف نظرها که پایه‌های وحدت بین شیعه و سنی را ضعیف کرده است باید کنار گذاشته شود. اگر این اتحاد بوجود بیاید شما خواهید دید که هر گروه تکفیری که ظهور پیدا کند خیلی زود توسط خود مسلمانان نیست و نابود خواهد شد.

شکر خدا با اتحادی که بین نیروهای سپاه پاسداران و نیروهای نظامی و مردمی سوریه و عراق شکل گرفت و تلاش‌هایی که سردار قاسم سلیمانی به نتیجه رساند بالاخره پس از سال‌ها داعشی‌ها یا به هلاکت رسیدند و یا پا به فرار از مرزهای سوریه و عراق گذاشتند.

اما ریشه‌کن شدن داعش در منطقه پایان کار نیست و بسیاری از کشورها مثل افغانستان و پاکستان باید هوشیار باشند که اجازه ورود گروه‌هایی مثل داعش را به کشور خود ندهند زیرا اگر پای آن‌ها به این کشورها باز شود اولین جنایتی را که صورت می‌دهند اینست که خود مردم آن کشوها را نابود می‌کنند.
منبع: رویداد24
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری