سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - October 23 2018
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
کد خبر: ۴۵۲۴۵
فرشاد پیوس، مهاجم پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی در برنامه «دورهمی» از تفاوت زیاد دستمزد بازیکنان در گذشته و امروز گفت و به شوخی از طلبش از علی پروین یاد کرد.
میهن امروز- فرشاد پیوس، مهاجم پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی در برنامه «دورهمی» از تفاوت زیاد دستمزد بازیکنان در گذشته و امروز گفت و به شوخی از طلبش از علی پروین یاد کرد.

 مهران مدیری، شب گذشته میزبان فرشاد پیوس در برنامه تلویزیونی «دورهمی» بود.

در ابتدای این گفت‌و‌گو، فرشاد پیوس، بازیکن پیشکسوت پرسپولیس در باره کارنامه خود به عنوان یک مهاجم گفت: «۱۵۰ گل رسمی در پرسپولیس دارم و ۱۶۳ گل در بازی‌های غیر رسمی. از  دوره فوتبال جوانان و نوجوانان با توجه به آماری که گرفتند،  ۷۰۰ گل به نام من ثبت شده است.»

او درباره محرومیت طولانی مدت خود از مسابقات فوتبال توضیح داد: «چندبار محروم شدم؛ ولی در بازی که با ژاپن در سال 71 در قالب جام ملت‌های آسیا داشتیم، یک خطا داشتم که وقتی خواستم به داور اعتراض کنم، مجتبی محرمی از زیر پای من به پای داور لگد زد و من جای او کارت قرمز گرفتم.»

این مهاجم در باره تفاوت دستمزد بازیکنان فوتبال در طول زمان گفت: «پرداختی به بازیکنان در این سال‌ها خیلی فرق کرده است. من سالی که به پرسپولیس آمدم، دستمزدم ۱۸ تومان بود که هنوز هم نصف آن را علی پروین نداده است. با این حال، او یک مربی با معرفت بود و همیشه از ما حمایت می‌کرد.»

او ادامه داد: «شرایط و امکانات فوتبال از قدیم تا امروز خیلی فرق کرده است. در آن زمان تیم‌های خیلی خوبی داشتیم و من هنوز به سیستم علی پروین اعتقاد دارم و هنوز سیستم پروین را در کلاس‌ها پیاده می‌کنم.»

فرشاد پیوس با اشاره به بازیکنان خوب فوتبال این روزها گفت: «در حال حاضر به نظرم علی علیپور و سیدجلال حسینی در پرسپولیس و امید ابراهیمی در استقلال خوب کار می‌کنند.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری