سه‌شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - October 23 2018
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
کد خبر: ۴۵۲۷۴
مدیربرنامه‌های سرور جپاروف در واکنش به محرومیت یک ماهه این بازیکن گفت: برانکو هم پس از پایان بازی با نفت تهران داور چهارم را هُل داد و بهتر است به این پرونده هم رسیدگی شود!
میهن امروز- مدیربرنامه‌های سرور جپاروف در واکنش به محرومیت یک ماهه این بازیکن گفت: برانکو هم پس از پایان بازی با نفت تهران داور چهارم را هُل داد و بهتر است به این پرونده هم رسیدگی شود! مدیربرنامه‌های سرور جپاروف درباره محرومیت این بازیکن توسط کمیته انضباطی اظهار داشت: رأی کمیته انضباطی بی‌رحمانه است، چون جپاروف عمداً به بازیکن استقلال خوزستان ضربه نزد. متأسفانه این کمیته تحت تأثیر برخی رسانه‌های خاص قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برانکو ایوانکوویچ پس از پایان بازی با نفت تهران داور چهارم را هُل داد و همان‌طور که کمیته انضباطی خیلی زود به پرونده جپاروف رسیدگی کرد، بهتر است به این پرونده هم رسیدگی کند.

مدیربرنامه‌های جپاروف خاطرنشان کرد: نمونه برخورد سرور جپاروف با بازیکن استقلال خوزستان در دیدار پرسپولیس - نفت تهران رخ داد و وحید امیری ضربه‌ای به بازیکن حریف زد، اما داور با او برخوردی نکرد. با این شرایط باید محرومیتی مشابه جپاروف برای امیری در نظر گرفته شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری