چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - October 24 2018
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
کد خبر: ۴۵۵۲۷
مسعود سلیمانی، رییس فدراسیون اسکواش:
برای هرچه فراگیرتر شدن این رشته ورزشی به سمت و سوی هنرمندان و افراد معروف در اجتماع و آشنايی آنان با ورزش اسكواش رفتیم تا بتوانیم نقش تبليغی و ترويجی خود را ایفا کنیم.

میهن امروز- مسعود سلیمانی، رییس فدراسیون اسکواش در رابطه با اینکه خود و همکارانش برای فراگیر شدن رشته ورزشی اسکواش چه کرده‌اند به ورزش و جوان گفت: در فدراسيون‌هايی كه رشته ورزشی آن‌ها برای عموم مردم شناخته شده نيست بايد با فرهنگ توسعه‌گرایی کار را جلو برد. از این‌رو ما ارتباط با سازمان‌ها را در دستور کار قرار داديم و ١٥ تفاهم‌نامه عملياتی را با مراكز مختلف از قبيل آموزش و پرورش، شهرداری، وزارت علوم و غيره به امضا رساندیم تا پروسه شناخت از اين ورزش را ايجاد كنيم.

در همین راستا برای هرچه فراگیرتر شدن این رشته ورزشی به سمت و سوی هنرمندان و افراد معروف در اجتماع و آشنايی آنان با ورزش اسكواش رفتیم تا بتوانیم نقش تبليغی و ترويجی خود را ایفا کنیم.

در زمينه قهرمانی از مرحله جذب تا پرورش، برنامه استعداديابی كه فرايند قهرمانی را گام به گام دنبال می‌كند را اجرايی كرديم و اسكواش را از معضل منوپل تعدادی معدود خارج كرديم. با همین رويكرد، مسئولين هيات‌های استانی و كميته‌های تخصصی خود را درست انتخاب كرديم تا اين سرمايه‌های فكری بتوانند برنامه‌های ابلاغ شده ستادی را عملی كنند كه خوشبختانه بسيار خوب جواب داد و امروز به جايی رسيديم كه ٧٠ سالن را به ١٦٠ سالن و ٢٧٠٠ ورزشكار را به ١٥٠٠٠ ورزشكار رساندیم. در ادامه راه با کمک خانواده بزرگ اسکواش مدال‌های رنگارنگی را به ارمغان آوردیم. از طرفی پاكستانی كه روزگاری بازی با آن‌ها برای ما آرزو بود را در مسابقات شکست می‌دهیم که این حکایت از پیشرفت اسکواش ایران در سطح بین‌المللی دارد.

به نظر می‌رسد سه مدال طلایی که امسال برای اولين بار برای ما رقم خورد مهر تاييدی بر مسيری باشد كه فدراسيون دنبال می‌کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری