چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - January 16 2019
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۴۵۹۹۰
تیم ملی هندبال ایران در مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا مقابل عربستان نتیجه را واگذار کرد.
میهن امروز-در آغاز مرحله دوم رقابت های هندبال قهرمانی آسیا ایران به مصاف عربستان رفت و این بازی را با نتیجه ۲۳ بر ۲۶ به عربستان واگذار کرد.

نیمه اول این بازی با نتیجه ۱۱ بر ۱۲ به سود عربستان پایان رسید که تنها دقایق پایانی این نیمه در تلویزیون پخش شد. پنج گل پایانی این دیدار را پویا نوروزی نژاد، امین کاظمی (۳) و سجاد استکی به ثمر رساندند. در این نیمه با خطای بازیکن عربستانی بر روی پویا نوروزی نژاد یک پرتاب از پشت خط ۹ متر برای ایران و دو پرتاب از پشت خط ۹ متر برای عربستان رقم خورد. همچنین در دقیقه ۲۴ مهرداد صمصامی با خطا بر روی بازیکن عربستان ۲ دقیقه اخراج شد. سعید حیدری راد و محسن باباصفری در نیمه اول در دروازه ایران قرار گرفتند.

در نیمه دوم هم عربستان با حساب ۱۴ بر ۱۲  به برتری رسید که دروازه‌بان عربستان با درخشش خود موقعیت های زیادی را از ایران گرفت. سجاد استکی (۴)، الله کرم استکی (یک)، پویا نوروزی نژاد (۲)، سلامان بربط (۲)، سید علیرضا موسوی (۱)، امین کاظمی (یک) و جلال کیانی (یک) زننده گل‌های ایران در این نیمه بودند. محسن بابا صفری و علی رحیمی دروازه بانان این نیمه بودند. مهرداد صمصامی در نیمه دوم هم ۲ دقیقه اخراج شد.

اندک تماشاچیان با پرچم ایران در سالن مسابقات برای  تشویق تیم ملی هندبال ایران حضور داشتند. علیرضا رحیمی و محمدرضا رجبی رییس و دبیر فدراسیون هندبال نیز در میان تماشاچیان شاهد بازی ملی پوشان بودند. محمد قاسمی بازیکن تیم ملی نیز در میان تماشاگران بیننده بازی بود.

بروت ماچک سرمربی تیم ملی هندبال ایران است و حبیبی و مرتجی دستیاران او هستند. 

مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، افشین صادقی، امین یوسفی نژاد، مهرداد صمصامی، جلال کیانی، میلاد مسائلی، محمد قاسمی، مهدی بیجاری، سلامان بربط، علی رحیمی، الله کرم استکی، سجاد استکی، سید علیرضا موسوی، محسن باباصفری، شاهو نصرتی، سعید حیدری راد و پویا نوروزی نژاد ۱۸ بازیکن ایران در این رقابت‌ها هستند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال ایران در دور دوم مسابقات با کره جنوبی، عمان و عربستان همگروه است که باید فردا سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف کره جنوبی برود. از این گروه دو تیم به نیمه نهایی صعود می‌کنند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری