پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - January 17 2019
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
کد خبر: ۴۶۳۶۲
از سوی یکی از نمایندگان مجلس مطرح شد
عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه باشگاه‌های ایرانی باید در خاک خودمان میزبان تیم‌های خارجی باشند، پیشنهاد داد: برای حفظ‌ شأن ایران باید فدراسیون فوتبال از حضور در باشگاه‌های آسیا تیم‌های ایرانی کناره گیری کند.
میهن امروز- عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه باشگاه‌های ایرانی باید در خاک خودمان میزبان تیم‌های خارجی باشند، پیشنهاد داد: برای حفظ‌ شأن ایران باید فدراسیون فوتبال از حضور در باشگاه‌های آسیا تیم‌های ایرانی کناره گیری کند.

محمد جواد جمالی نوبندگانی درباره رأی کنفدراسیون آسیا درباره میزبانی باشگاه‌های ایرانی در جام باشگاه آسیا، گفت: امکانات مالی و اسپانسرینگ، امتیاز میزبانی را از قطر در جام باشگاه‌های آسیا نگرفت؛ لذا شاید ایران  از لحاظ امکانات مالی و اسپانسرینگ شرایط مناسب‌تری نسبت به قطری‌های نداشته باشد اما فدراسیون فوتبال ایران می‌تواند با طرفداران بی‌شمار ورزشی که در استادیوم‌های ایران وجود دارد، حق میزبانی خود را به کنفدراسیون آسیا دیکته کند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرمزپوشان پایتخت در جام باشگاه‌های آسیا از 12 مسابقه، 9 بازی را در خارج از خانه برگزار کردند و این امر به طور حتم بر روند تیم پرسپولیس تاثیرگذار بود و این در حالی است که امسال قطر هم به این موضوع اضافه شد؛ اما قطری‌ها با توجه به منابع مالی و اسپانسرینگ خود توانستند حق میزبانی در جام باشگاه‌های آسیا را به کشورشان بازگردانند ولی در زمینه میزبانی تیم‌های ایرانی، کنفدراسیون آسیا اعلام می‌کند که رای ایران عطف به ماسبق است بدین معنا که باشگاه‌های ایرانی باید در زمین بی‌طرف با نمایندگان عربستان و امارات بازی کنند.

جمالی نوبندگانی افزود: امکان اجیر کردن افرادی توسط سعودی‌ها برای برهم زدن جو استادیوم‌های ورزشی ایران برای اثبات نظریه شان در کنفدراسیون  فوتبال آسیا وجوددارد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآور شد: باشگاه‌های ایرانی باید در خاک خودمان میزبان تیم‌های خارجی باشند در غیر این صورت برای حفظ‌ شأن ایران باید فدراسیون فوتبال از حضور در باشگاه‌های آسیا تیم‌های ایرانی کناره گیری کنند.

منبع: خانه ملت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری