دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - January 21 2019
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
کد خبر: ۴۶۷۵۰
محمدرضا مهدوی:
محمدرضا مهدوی، پیشکسوت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در رابطه با بازی اخیر سرخابی‌ها در مقابل حریفان خود گفت: پرسپولیس با مدیریت خوب و کادرفنی قوی، مدتهاست در فوتبال ایران یکه‌تازی می‌کند. بازیکنانی که سه سال در کنار هم بازی کردند و تا این حد هماهنگ شدند می‌توانند حالا حالاها پرسپولیس را در ایران به قهرمانی برسانند.
میهن امروز- محمدرضا مهدوی، پیشکسوت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در رابطه با بازی اخیر سرخابی‌ها در مقابل حریفان خود گفت: پرسپولیس با مدیریت خوب و کادرفنی قوی، مدتهاست در فوتبال ایران یکه‌تازی می‌کند. بازیکنانی که سه سال در کنار هم بازی کردند و تا این حد هماهنگ شدند می‌توانند حالا حالاها پرسپولیس را در ایران به قهرمانی برسانند. با وضعیت که پرسپولیس در پیش گرفته، رسیدن به آن‌ها توسط دیگر تیم‌ها خیلی سخت شده است.

موضوع روشن اینست که پرسپولیس خیلی مقتدرانه دارد به قهرمانی می‌رسد و آن‌ها در این سه سال به هماهنگی بسیار بالایی رسیدند و به قول ما فوتبالی‌ها چشم بسته همدیگر را در زمین پیدا می‌کنند. برد سه بر صفر آن‌ها در مقابل صنعت نفت آن هم در آبادان خود حکایت از این اقتدار دارد.

اما استقلال که در ابتدای فصل به مانند فصل گذشته شرایط بحرانی را سپری می‌کرد با آمدن آقای شفر خیلی فرم بهتری به خود گرفته است و بازی به بازی بهتر می‌شوند؛ هرچند که با محرومیت و مصدومیت برخی بازیکنان روبرو شده‌اند.

استقلال هم شرایط به نسبت خوبی دارد ولی هنوز جا دارد که تیم با شفر هماهنگ‌تر شود تا روندی حتی بهتر از این را در پیش بگیرند. آبی‌پوشان اگر با شفر قهرمان جام حذفی شوند و یا جزو سه تیم بالای جدول باشند که بتواند سهمیه مسابقات آسیایی را برای فصل بعد کسب کنند حتما می‌توانند سال آینده با هماهنگی‌هایی که بوجود آمده به نتایجی بهتر هم برسند. البته از شایستگی‌های تیم سپیدرود رشت هم نباید به راحتی عبور کنیم زیرا آن‌ها علیرغم اینکه با سه گل شکست خوردند اما خیلی خوب در مقابل استقلال ظاهر شدند. سپیدرود رشت با علی کریمی جوان و جویای نام تاکنون عملکرد مناسبی را در لیگ داشته و روز پنج شنبه هم در چند صحنه و با کار تیمی فوق العاده توانستند روی دروازه استقلال فشار بیاورند.

کم‌کم داریم به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نزدیک می‌شویم و از این‌رو برای هر چهار نماینده ایران در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم فوتبال باشگاهی ما به زودی به جایگاه اصلی خود در آسیا برگردد، همان‌طور که با کیروش در سطح تیم ملی توانسته به این جایگاه در آسیا دست پیدا کند. خوشبختانه با سرمربی کاربلد پرتغالی خود برای اولین بار توانستیم حضورمان در جام جهانی را بصورت پیاپی تکرار کنیم و امیدوارم که این بار از گروه خودمان هم صعود کنیم.

وقتی لیگ قوی داشته باشیم تیم ملی قدرتمندی خواهیم داشت و ان شاا... با مدیریت باثبات باشگاه‌ها هر روز شاهد حرفه‌ای‌تر شدن باشگاه‌های خودمان باشیم تا ضمن موفقیت در باشگاه‌های آسیا، تیم ملی به مراتب قوی‌تری داشته باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری