يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - March 24 2019
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
کد خبر: ۴۷۸۵۷
در روز گلزنی علیپور اتفاق افتاد
تقابل تیم‌های پرسپولیس و الوصل امارات با پیروزی و صدرنشینی شاگردان برانکو به پایان رسید.
میهن امروز- ازهفته سوم لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس ایران از ساعت ۱۷:۱۵ میزبان الوصل امارات است. شاگردان برانکو با سه امتیاز و الوصل  بدون امتیاز، نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشتند.

مصاف دو تیم در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپئلیس تمام شد تا شاگردان برانکو با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به نسف قارشی و السد صدرنشین گروه c لیگ قهرمانان آسیا شوند.

گل‌های‌ پرسپولیس را فرشاد احمدزاده (۳۶) و علی علیپور از ( پنالتی ۴۰) به ثمر رساندند.

علیرضا بیرانوند از پرسپولیس با کارت زرد داور عراقی جریمه شد.

نیمه نخست

با گذشت ۱۵ دقیقه از زمان بازی، هیچ یک از دو تیم نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه همدیگر ایجاد کنند.

در دقیقه ۱۸، سانتر محمد انصاری از سمت راست زمین الوصل به داخل محوطه جریمه این تیم با ضربه سر خطرناک علی علیپور همراه شد که سنگربان الوصل توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۲۰، کار تیمی بازیکنان پرسپولیس منجر به موقعیت خطرناکی برای این تیم شد اما فرشاد احمدزاده با خودخواهی به توپ ضربه زد که شوتش کم جان بود و توسط بازیکنان الوصل دفع شد تا فرصت خوب برای بازیکنان این تیم از دست برود.

در دقیقه ۲۳، هجوم دیگری از سوی بازیکنان پرسپولیس توسط دروازه بان الوصل دفع شد اما در برگشت باز هم احمدزاده با خودخواهی با ضربه قیچی برگردان توپ را به بیرون زد.

گل: در دقیقه ۳۶، پرتاب اوت بلند ماهینی به داخل محوطه جریمه و ضربه سر حسینی توپ را به احمدزاده رساند و او هم در شلوغی محوطه هجده قدم توپ را وارد دروازه الوصل کرد.

در دقیقه ۳۹ و روی نفوذ علی علیپور به داخل مجوطه جریمه، دروازه بان الوصل مرتکب خطای پنالتی روی مهاجم پرسپولیس شد.

گل: علیپور پشت ضربه پنالتی تیمش قرار گرفت و توپ را تبدیل به گل کرد.

نیمه دوم

در شروع نیمه دوم، یک حمله خطرناک از سوی بازیکنان پرسپولیس طراحی شد که شوت سیامک نعمتی در موقعیت تک به تک را یوسف عبدالله کنترل کرد.

در دقیقه ۵۱، علی علیپور مقابل محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد اما ضربه او با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۹، کار تیمی بازیکنان پرسپولیس با پاس خوب احمدزاده مقابل محوطه شش قدم به سیامک نعمتی رسید اما این بازیکن به جای توپ، سایه آن را زد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۷۰، شوت صادق محرمی از پشت محوطه جریمه در آغوش یوسف عبدالله قرار گرفت.

در دقیقه ۸۱، پاس رو به عقب بازیکن پرسپولیس مقابل محوطه جریمه به منشا رسید اما او با بی دقتی توپ را بیرون زد.

در دقیقه ۸۴، حرکت انفرادی و شوت علیپور با دخالت مدافعان الوصل در آغوش یوسف عبدالله قرار گرفت.

در دقیقه ۸۸، با خطای بیرانوند در مقابل محوطه جریمه، بازیکن الوصل ضربه ایستگاهی را زد که بیرانوند به خوبی توپ را به کرنر فرستاد.

این دیدار در نهایت با دو گل به نفع پرسپولیس تمام شد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، حسین ماهینی (گادوین منشا ۷۵)، جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری،‌ کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، فرشاد احمدزاده (احمد نوراللهی ۷۹)، علی علیپور و سیامک نعمتی (محسن مسلمان ۶۹).

ترکیب الوصل: یوسف عبدالله، عبدالله صالح، احمد عیسی، عبدالله جاسم، خلیل خمیس (رونالدو مندس ۷۲)، حمد البلوشی، آنتونی کاسرز، علی عبدالله ( سالم جمعه ۷۳)، حومیدعباس، فریس خلیل ( حزا سالم ۵۸) و علی صالح.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری