يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - January 20 2019
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵
کد خبر: ۴۸۵۶۴
در سومین روز از رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان در العین امارات، تیم تپانچه خفیف کشورمان به مدال طلا دست یافت.
میهن امروز- در ادامه رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان و در رشته تپانچه خفیف ۵۰ متر ساره جوانمردی، سمیرا ارم، مهدی زمانی و مجید فلاح اردشیر در رقابت های مرحله حذفی این ماده شرکت کردند و موفق شدند به مرحله بعد این رقابت ها که فردا برگزار می شود، راه پیدا کنند.

در مسابقات حذفی امروز ۱۸ نفر از راند اول و ۱۶ نفر از راند دوم به رقابت های بخش دوم که فردا برگزار می شود راه یافتند و ۸ نفر برتر به فینال انفرادی رقابت های P4 صعود می کنند.
 در بخش تیمی نیز، تیم ایران متشکل از ساره جوانمردی، سمیرا ارم و مهدی زمانی با امتیاز نهایی ۱۶۰۵ موفق شد در جایگاه نخست قرار گرفته و مدال طلای بخش تیمی را از آن خود کند. تیم های کره و اوکراین نیز دوم و سوم شدند.

معصومه خدابخشی و زهرا غلامزاده دیگر نمایندگان کشورمان در رقابت های امروز بودند که در مسابقات تفنگ بادی R4 به ترتیب با امتیاز ۶۲۶.۳ در جایگاه سیزدهم و امتیاز ۶۱۶ در جایگاه سی ام قرار گرفتند و از راه یابی به فینال بازماندند.

فردا و در چهارمین روز مسابقات، دومین مرحله از مسابقات تپانچه خفیف ۵۰ متر در بخش انفرادی برگزار خواهد شد.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان کشورمان با ترکیب ساره جوانمردی، سمیرا ارم، خدیجه رستمی، معصومه خدابخشی، رقیه شجاعی، زهرا غلام زاده، مجید فلاح اردشیر و مهدی زمانی در این مسابقات حضور یافته است.

این مسابقات تا ۷ فرودین ماه به میزبانی امارات ادامه دارد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری