يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - January 20 2019
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
کد خبر: ۴۸۶۵۶
محمد خرم:
سرپرست صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان از دستور برای اجرایی کردن هدفگذاری سال 97 در حمایت از کالای داخلی و همچنین همراهی با دولت در نوسازی بافت فرسوده خبر داد.
میهن امروز- محمد خرم، سرپرست صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: پیرو نامگذاری سال 97 توسط رهبر معظم انقلاب و دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری منویات رهبری، شرکت های زیر مجموعه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از خرید هرگونه کالایی که مشابه ایرانی دارند منع شدند.

وی افزود: همچنین شرکت های لیزینگ زیر مجموعه صندوق، ملزم شدند نسبت به لیزینگ تولیدات داخل اعم از لوازم خانگی، خودرو و سایر محصولات به سرعت اقدام کنند.

خرم با اشاره به سیاست دولت دوازدهم در بازآفرینی شهری تصریح کرد: در راستای این سیاست شرکت ساختمانی زیر مجموعه صندوق 200 واحد در بافت فرسوده را نوسازی می کند و در تلاشیم تا تعداد این واحدها با همکاری بخش های مختلف دولت افزایش یابد.این اقدام ضمن اینکه مشارکت پیشکسوتان و قهرمانان در ساختن دوباره ایران را نشان می دهد، منافعی برای این عزیزان دارد که در جلساتی به آنها ابلاغ خواهد شد.

سرپرست صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان سال 97 را سال تحول بنیادین در صندوق اعلام کرد و گفت: امسال با افزایش فعالیت های اقتصادی شرکت های زیر مجموعه صندوق به وظیفه حمایتی خود از قهرمانان و پیشکسوتان بهتر و موثرتر عمل خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری برنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری