يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - January 20 2019
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳
کد خبر: ۴۹۰۱۸
سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان معتقد است که استقلال یکی از سه تیم برتر آسیا و بهترین تیم ایران است.
میهن امروز- داوود مهابادی سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال تهران اظهار کرد: تیم ما شرایط مشخصی در جدول دارد. از هفته‌های قبل این وضعیت وجود داشت. ما چهار بازی داریم و تلاش می‌کنیم تا بازی های خوبی ارائه بدهیم. با این‌که برای ماندن در لیگ برتر شانسی نداریم اما می‌خواهیم جوانمردانه بازی کنیم. می‌خواهم به جوانانمان هم بازی بدهم تا تجربه کسب کنند.

او ادامه داد: من به واسطه این‌که تیم مشکی پوشان عقبه‌اش به ابومسلم بر می‌گردد و تیم ریشه‌داری است به این تیم آمدم. عباسی با من تماس گرفت و من با آن‌ها همکاری‌ام را شروع کردم. این همکاری ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر استقلال یکی از سه تیم برتر آسیا و بهترین تیم ایران است. تیم بسیار خوبی هستند و کاملا با همدیگر هماهنگ هستند. انگیزه حضور در جام جهانی انگیزه بازیکنان آنها را بالا برده است.

مهابادی در خصوص تغییر تیم‌هایش نیز بیان کرد: برق شیراز تیم خوبی بود و شانس صعود داشتیم اما مشکلات زیاد مالی برای این تیم به وجود آمد. ما در نیم فصل هزینه تهیه بلیط هم نداشتیم. من قصد جدایی نداشتم اما شرایط به گونه ای شد که حتی باشگاه مجبور شد چند بازیکن را بفروشد. در نساجی هم تصمیم مسئولان باشگاه بود که قطع همکاری کنیم. برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم. در مورد ادامه همکاری با مشکی پوشان هم صحبت خواهیم کرد و احتمال ماندن من در این تیم وجود دارد.

اودر مورد کنار گذاشتن برخی بازیکنان از مشکی پوشان هم گفت: من بازیکنی را از تیم کنار نگذاشتم. فقط عمران‌زاده با باشگاه قطع همکاری کرد. او بعد از دو هفته به من گفت که مصدومیتش تشدید شده است و مادرش هم بیمار است و می‌خواهد پیش مادرش برود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری