سه‌شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - January 22 2019
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
کد خبر: ۵۰۲۱۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: مبنای سازمان تعزیرات در رابطه با قیمت محصولات لبنی قیمت تعیین‌شده از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

میهن امروز-محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص گرانفروشی محصولات لبنی گفت: بحثی که در گرانفروشی محصولات لبنی مطرح شده این موضوع است که کارخانه‌ها مدعی هستند به لحاظ اینکه سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان باید از قبل قیمت شیر را تعیین می‌کردند و سه سال است که تعیین قیمت جدیدی صورت نگرفته، آنها خودشان اقدام به افزایش قیمت کردند.

وی افزود: برخی از کارخانه‌های تولید محصولات لبنی می‌گویند با توجه به افزایش سالانه دستمزد کارگران و مواد اولیه برخی مواد مصرفی همچون پاکت شیر حق افزایش قیمت را دارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران ادامه داد: این در حالی است که چون مبنای ما قیمت سازمان حمایت است، تا زمانی که آنها قیمت جدید را اعلام نکنند، فروش محصولات لبنی بالاتر از قیمت سابق گرانفروشی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در استانداری جلسه نظارتی سازمان تعزیرات برگزار شده است، گفت: ما در آنجا موضوع را مطرح کردیم و قرار بر این شد که تمهیداتی در این زمینه صورت گیرد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری