چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - October 24 2018
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
کد خبر: ۵۰۲۹۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از درآمد حاصل از آغاز اجرای طرح رجیستری تلفنهای همراه در سطح کشور گفت.
میهن امروز- محمد جواد آذری جهرمی که همراه رئیس جمهوری به خراسان رضوی سفر کرده است عصر یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان جوین افزود: تمام تلاشمان در اجرای طرح رجیستری این است که مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی دچار چالش نشوند. 

وی همچنین پیام رسانهای داخلی را از دیگر برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ذکر و بیان کرد: برای تقویت این پیام رسانها باید مصوبات شورای عالی فضای مجازی به درستی اجرا و همچنین بخشهای دولت الکترونیک تقویت شوند. 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه به مشکلات جوین نیز اشاره و بیان کرد: تا پایان امسال مشکلات ارتباطی روستاهای این شهرستان برطرف و دسترسی به خدمات پست بانک روستاها امکانپذیر می شود. 

وی ادامه داد: راههای مواصلاتی و جاده های جوین هم یکی از مهمترین مشکلات است که با توجه به افتتاح کارخانه فولاد و صنایع دیگر بازساری آنها یک ضرورت است. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: آنتن دهی تلفن در برخی از روستاهای جوین کیفیت مطلوب را ندارد و ایجاد چند سایت بی.تی.اس ضروری است. 
رمضانعلی سبحانی فر افزود: با اجرای زیرساختهای مناسب به زودی در هر یک از روستاهای بالای هزار نفر جمعیت دستگاههای خودپرداز نصب می شود. 

وی همچنین به چهار مسیره شدن جاده جوین به سبزوار اشاره و بیان کرد: با توجه به صنعتی بودن این مسیر اجرای طرح لازمه این منطقه است که نیاز به 30 میلیارد ریال اعتبار دارد. 
شهر نقاب مرکز شهرستان جوین در فاصله 10 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری