دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - January 21 2019
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
کد خبر: ۵۰۶۹۸
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تلاش برای توجیه تازه ترین اهانت خود به مهاجران که به طور غیر قانونی وارد این کشور می شوند اعلام کرد مقصود وی هنگام استفاده از عبارت "حیوانات" در اظهارات روز چهارشنبه اش در میزگرد مربوط به مهاجرت، اعضای باند مجرمانه ام اس 13 بوده است نه مهاجران.

میهن امروز- به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از آسوشیتدپرس از واشنگتن، دونالد ترامپ در پاسخ به پرسش خبرنگاران در جریان دیدار با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در این باره گفت مقصود وی از این عبارت متوجه اعضای باند تبهکاری ام اس 13 بوده است.

وی با تکرار جملات روز چهارشنبه خود گفت: « اعضای ام اس 13 حیواناتی هستند که وارد کشور ما می شوند و هر گاه اعضای باندهای تبهکاری وارد کشور ما می شوند من آنان را حیوان خطاب می کنم و من همیشه این کار را می کنم. »

سخنان اخیر ترامپ درباره مهاجران که روز چهارشنبه در نشستی با مقامات محلی ایالت کالیفرنیا که با سیاست های مهاجرتی این ایالت مخالفند و اقدامات تند دولت را در این زمینه تحسین می کنند بیان شد ، موجی از محکومیت و اعتراض دموکرات ها را در پی داشت.

جارد پولیس ، نماینده کلرادو در کنگره گفت مهاجران انسانند، نه حیوان، نه تبهکار، نه قاچاقچی مواد مخدر و نه متجاوز ، آنها انسانند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری