شنبه ۰۲ تير ۱۳۹۷ - June 23 2018
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
کد خبر: ۵۱۲۶۵
برنامه هفتگی لیگ برتر فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ مشخص شد و این رقابت‌ها بعد از پایان جام جهانی و از تاریخ ۴ و ۵ مرداد آغاز می‌شود.
میهن امروز- سرخپوشان در ۷ هفته ابتدایی باید به ترتیب با تیم‌های پدیده، فولاد خوزستان، استقلال خوزستان، نفت مسجد سلیمان، صنعت نفت، نساجی مازندران و سپیدرود مصاف بدهند که بازی‌های سختی به نظر نمی‌‌رسد. برانکو و شاگردانش می‌توانند در همان ابتدای فصل امتیازات را درو کنند و صدرنشین لیگ برتر باشند.
 
لیگ برتر فوتبال تنها ۷ هفته ابتدایی نیست و کار اصلی سرخپوشان از هفته هشتم آغاز می‌شود؛ جایی که آنها باید با استقلال شهرآورد تهران را برگزار کنند و بعد از آن باید میزبان پیکان در تهران باشند. پیکان و استقلال در آخرین تقابلی که با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی داشتند، پیروز میدان بودند و پرسپولیس کار سختی در این هفته‌ها خواهد داشت. بازی‌های سخت پرسپولیس بعد از تقابل با پیکان تمام نمی‌شود و آنها باید در هفته دهم به مصاف سایپا بروند. سایپا تحت هدایت علی دایی، پرسپولیس را در آخرین دیدارشان شکست داده و برای سومین هفته متوالی شاگردان برانکو بازی سختی را پیش ‌رو خواهند داشت. پرسپولیس در هفته‌های یازدهم و دوازدهم باید با نمایندگان اصفهان دیدار کند و برای پنجمین هفته متوالی دیداری سخت را پیش ‌رو دارد. هفته‌های کابوس‌وار پرسپولیس مقابل تراکتورسازی پایان می‌یابد و بعد از تقابل با این تیم تبریزی در هفته سیزدهم برانکو و شاگردانش می‌توانند نفس راحتی بکشند.
 
پرسپولیس در دو هفته پایانی کار چندان سختی مقابل گسترش فولاد تبریز و پارس جنوبی جم نخواهد داشت و می‌تواند در هفته‌های پایانی که امتیاز گرفتن سخت می‌شود، روی ۶ امتیاز این دو مسابقه حساب باز کند. با وجود بازی‌های سخت پرسپولیس در هفته‌های هشتم تا سیزدهم نیم‌فصل اول و هفته‌های بیست و سوم تا بیست و هشتم نیم‌فصل دوم، تکرار قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر بعید به نظر می‌رسد و این بازی‌های سخت متوالی در پایان فصل شاید سرخپوشان را از کورس قهرمانی هم عقب بیندازد.
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری