جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - September 21 2018
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
کد خبر: ۵۲۰۹۲
خبرگزاری رویترز مدعی شد بر خلاف گفته‌ها هیچ توافقی مبنی بر ماندن کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران حاصل نشده است.

میهن امروز- به نقل از خبرگزاری رویترز در حالی که صحبت‌های زیادی درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران به میان آمده بود اما به نظر می‌رسد هنوز هیچ توافقی برای ادامه حضور این مربی در ایران صورت نگرفته است.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران در بازگشت تیم ملی از روسیه اعلام کرد: کارلوس کی‌روش در پست سرمربی‌گری تیم ملی ایران باقی خواهد ماند و تا جام ملت‌های آسیا سرمربی ایران خواهد بود ولی یک منبع نزدیک به کی‌روش این توافق را رد کرد و اعلام کرد این مربی در حال بررسی پیشنهادهای دیگر خود است. این منبع نزدیک به کی‌روش گفت: در حال حاضر قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران در پایان ماه جولای به پایان می‌رسد. غیر از ایران کارلوس پیشنهادهای دیگری از کشورهای مختلف دارد.

رویترز توافق تمدید کی روش با ایران را دروغ خواند

سرمربی ۶۵ ساله در سال ۲۰۱۱ هدایت ایران را بر عهده گرفت و تاکنون عهده‌دار این مسئولیت بوده است. او از محبوبیت بالایی نزد هواداران و بازیکنان تیم ملی ایران برخوردار است و خیلی از این افراد خواستار این شدند که این مربی تا جام جهانی قطعا همان طور که او می‌خواهد در این پست باقی بماند.مهدی تاج اعلام کرده قرارداد با کی‌روش به زودی بررسی می‌شود و این مربی تا جام ملت‌های آسیا در پست سرمربی‌گری ایران باقی خواهد ماند. همه چیز در تیم ملی در مسیر درستی است.به نظر می‌رسد چند کشور آفریقایی از جمله کامرون، مصر و الجزایر از جمله مشتریان این مربی محسوب هستند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری