جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - February 22 2019
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۵۲۲۳۵
گزارش اهدا۳دستگاه آب شیرین کن توسط تیم ملی به بحران زده های خوزستان
سه دستگاه آب شیرین کن بعنوان هدیه تیم ملی به مردم جنوب کشور تقدیم شد اما مهمتر از این خبر، حضور مسعودشجاعی کاپیتان تیم ملی در مراسمی است که بسیج میزبان آن بود.

میهن امروز- مسعود شجاعی که این روزها در جنوب کشور حضور دارد، به اهالی این منطقه خبر داد که بازیکنان تیم ملی هزینه سه دستگاه آب شیرین کن را تقبل خواهند کرد. پس از پایان مسابقات جام جهانی، مسعود شجاعی به جنوب کشور رفته تا از این منطق بازدید کند. او خودش هم متولد استان خوزستان است و باتوجه به بحران بی آبی در شهرهای مختلف این استان از جمله خرمشهر و آبادان، تلاش داشته تا کارهای مفیدی در این زمینه انجام دهد.

آشتی کنان شجاعی با بسیجی ها درجنوب ایران

پیش از این بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز از شجاعی دعوت کرده بود تا در این دانشگاه حضور یابد و شجاعی هم شب گذشته میهمان آن ها بود و عکس هایی به یادگار در کنار آن ها انداخت. شجاعی در پایان قول داد که سه دستگاه آب شیرین کن به هزینه بازیکنان تیم ملی در این شهرها دایر شود.کاپیتان تیم ملی بارها کارهایی خیرخواهانه انجام داده و به همین دلیل محبوبیت زیادی نزد هواداران فوتبال در ایران دارد. این مراسم به نوعی آشتی کنان شجاعی با بسیجی ها پس از ماجرای جنجالی بازی مقابل تیم اسراییلی نیز بود تااین غایله برای همیشه تمام شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری