يکشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - February 24 2019
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
کد خبر: ۵۲۲۴۸
شرکت صنعت خودرو آذربایجان برگزار کرد:
همزمان افتتاح دو نمایشگاه فروش و مراسم روز صنعت در شركت صنعت خودرو آذربايجان(توليدكننده خودروهای MG در ايران) برگزار شد.
میهن امروز- همزمان با افتتاح دو نمایشگاه مرکزی و خدمات پس از فروش شرکت صنعت خودرو آذربايجان در تهران، مراسمی به مناسبت روز صنعت با حضور مهندس زارعی، قائم مقام مدیرعامل در فروش و خدمات پس از فروش، مهندس شهباز حسن‌پور، نماینده محترم مجلس و رییس کمیسیون اصناف مجلس شورای اسلامی، سیاوش الفتی، مشاور پارلمانی و مدیر ارتباطات و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

در این نشست خبری، مهندس زارعی، قائم مقام مدیرعامل در فروش و خدمات پس از فروش، اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری سال جاری تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری و با توجه به اهمیت تولید داخل به ویژه در حوزه صنعت، لازم و ضروری است که همه آحاد ملت و مسئولان به این موضوع و اولویت کشور بیش از پیش توجه کنند.

در ادامه این جلسه که در شرکت صنعت خودرو آذربايجان برگزار شد، مهندس زارعی در مورد فروش خودرو در شركت اذويكو گفت: آمار فروش خودرو در شركت صنعت خودرو آذربايجان در پنج ماه گذشته، ۶ هزار دستگاه خودرو MG360 بوده است و هيچ‌گونه نگرانی در توليد و تحويل به موقع خودروها به مشتريان محترم وجود ندارد.

قائم مقام مدیرعامل در فروش و خدمات پس از فروش، خاطرنشان کرد: در یکی از طرح‌های شرکت، طرح پیش فروش با تسهیلات ۲۰ و ۳۰ میلیون تومانی بدون کارمزد با مشارکت بانک رسالت به مشتریان عرضه می‌گردد.
 
وی ادامه داد: با توجه به اجرای چنین طرح‌هایی در شرکت صنعت خودرو آذربايجان، آرامش به بازار خودرو  و مصرف‌كنندگان واقعی القاء می‌شود.

زارعی گفت: شریک تجاری صنعت خودرو آذربایجان "شركت سایک موتور" از كشور چين می‌باشد که به عنوان اولین خودروساز بزرگ چین و هفتمین خودروساز بزرگ دنیاست که به عنوان یک سرمایه‌گذار مطمئن در کنار شرکت آذويكو در ایران حضور جدی و مستمر دارد.

وی در پایان تصریح کرد: برای سهولت دسترسی مشتريان محترم شركت صنعت خودرو آذربايجان به سرويس و خدمات پس از فروش خودروهای فروخته شده، توسعه شبكه فروش و خدمات پس از فروش از اولويت‌ها و اهداف مهم و ويژه شركت قرار گرفت و در اين راستا مقرر شد كه نمايندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش تا پایان سال ۹۷ از ۲۳ نمایندگی به ۵۴ نمایندگی در كل كشور افزايش يابد.

افتتاح دو نمایشگاه فروش و مراسم روز صنعت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری