دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - May 27 2019
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
کد خبر: ۵۳۴۳۲
هشدار کمیته حزب دموکرات آمریکا به کاندیداهای این حزب:
منبعی از حزب دموکرات آمریکا در روز جمعه گفت که کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا هشدار داده که کاندیدا های این حزب برای انتخابات ماه نوامبر، از دستگاه های ساخته شده توسط شرکت های مخابراتی چینی زد تی ای (ZTE Corp) و هوآوی (Huawei Technologies) استفاده نکنند، زیرا در استفاده از آنها خطر امنیتی وجود دارد.

میهن امروز- به نقل از رویترز، قانونگذاران ایالات متحده و دولت ترامپ، شرکتهای ایالات متحده را تحت فشار قرار داده اند تا محصولات زد تی ای و هوآوی را به فروش نرسانند، و می گویند که محصولات این شرکت ها به طور بالقوه می توانند برای جاسوسی از آمریکایی ها استفاده شوند. در اوایل سال جاری، آن ها بر شرکت ارتباطات راه دور آمریکا (AT&T) فشار آوردند تا از امضای قراردادی با هوآوی برای فروش گوشی های هوشمندش در ایالات متحده، صرف نظر کند.

از دستگاه های ساخته شده توسط شرکت های مخابراتی چینی زد تی ای و هوآوی استفاده نکنید

این منبع گفته است که باب لرد، افسر ارشد امنیتی کمیته ملی حزب دموکرات، در ایمیلی گفته که برای اعضای حزب و کارکنان کمپین انتخاباتی بسیار مهم است که در مورد هشدارها مراقب باشند.

لرد گفت: "لطفا اطمینان حاصل کنید که شما یا کارکنانتان برای کار یا استفاده شخصی از دستگاه های زد تی ای یا هوآوی استفاده نمی کنید."

وزارت دفاع ایالات متحده با توجه به خطرات امنیتی بالقوه، در حال حاضر فروش تلفن های همراه و مودم های ساخته شده توسط زد تی ای و هوآوی را در فروشگاه های پایگاه های نظامی خود متوقف کرده است.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری