جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - February 22 2019
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳
کد خبر: ۵۳۶۱۶
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به تغییرات فراوانی که در ترکیب تیم استقلال ایجاد شده است، این تیم شانسی برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر ندارد.
میهن امروز- «حسن روشن» روز چهارشنبه در خصوص شرایط استقلال در لیگ هجدهم گفت: استقلال تیم خوبی در اختیار دارد و حضور بازیکنان جوان به این تیم کمک زیادی خواهد کرد.
وی ادامه داد: متاسفانه برخی بازیکنان مصدوم با وجود اینکه تیم پزشکی به مدیریت سابق باشگاه اطلاع داده بود، جذب استقلال شدند و این موضوع بزرگترین مشکل تیم شفر در لیگ هجدهم خواهد بود.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: همیشه سعی کردم پیش بینی هایی را انجام دهم که بی دلیل هواداران را امیدوارم نکنم. به اعتقاد من استقلال امسال شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر نخواهد داشت.
وی تصریح کرد: بازیکنان خوبی امسال از استقلال جدا شدند که اگر «وینفرد شفر» حمایت بیشتری در مقابل باشگاه از آنها می کرد و مدیریت سابق نیز به آنها بدقولی نمی کرد، قطعا این نفرات تاثیرگذار امسال هم در استقلال می ماندند.
روشن اظهار داشت: به اعتقاد من پرسپولیس امسال هم لیگ را آماده شروع کرده و شاید جدی ترین مدعی قهرمانی باشد، البته در خصوص استقلال هم باید بگویم اگر از این جوانان حمایت شود آنها می توانند در میان تیم های بالای جدول قرار بگیرند.
پیشکسوت باشگاه استقلال در رابطه با احتمال همکاری با این باشگاه گفت: «امیرحسین فتحی» سرپرست باشگاه در خصوص مدیریت آکادمی با من صحبت کرده است، اما به دلیل آنکه در گذشته 2 بار صادقانه برای خدمت آمدم و از من سوء استفاده شد این بار برای حضور در این مسئولیت شرط دارم.
وی افزود: اگر علاقه دارند آکادمی باشگاه استقلال زیر نظر من فعالیت کنند، باید یک میلیارد بودجه در اختیار آن قرار دهند و زمین تمرین ثابتی را در اختیار آکادمی بگذارند.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری