سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - April 23 2019
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
کد خبر: ۵۴۷۴۰
با توجه به پیشرفت های بشری، امروزه سفر نقش مهمی در زندگی انسانها ایفا می کند، مردم ناگزیرند برای رسیدن به هدف‌های گوناگون از جمله تحصیل علم و تحقیق، دیدار خویشاوندان، گاه در داخل کشور و گاه در دیگر کشورها و سرزمین ها به سیر و سیاحت بپردازند، خردمندان و اندیشمندان، شاعران و ادیبان نیز همواره بر تاثیر سفر در رساندن انسان به پختگی و کمال تاکید کرده و معتقد بوده اند بسیاری از تحولات تاریخی و مذهبی در پرتو سفر انسان ها ممکن شده است.

میهن امروز- با بررسی عوامل متفاوت و مؤثر در انتخاب مقصد سفر توسط گردشگران به این نتیجه می رسیم که انگیزه های گردشگران از سفر و انتخاب مقصد، به نیازها، خواسته ها و رویاهای گردشگران بستگی دارد.

آژانس مسافرتي يزدان گشت سفيران را همه می شناسند. مجموعه ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در  اخذ ویزای کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به ویزای ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود.اما با تدابیر هوشمندانه «يزدان گشت سفيران»این امر میسر شد.

نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که  اگر شما قصد دارید به عنوان یک توریست به کانادا بروید حداکثر می توانید شش ماه در کانادا حضور داشته باشید. اما «يزدان گشت سفيران» با ارایه ویزای مولتی کانادا این مشکل را برطرف کرده است.متقاضیان می توانند پس از طی مراحل اولیه به ویزای مولتی 5 ساله کانادا دست یابند .از افتخارات شرکت یزدان سفیران گشت مرکز تخصصی وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ بیش از 2000 ویزای مولتی 5 ساله کانادا است که در نوع خود بینظیر است. با دریافت این نوع ویزا میتوان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود.

داشتن این ویزا اولین قدم در راه رسیدن به ویزای اقامتی است و متقاضیان میتوانند با هزینه کمتر پروسه خود را پیش ببرند. يزدان گشت سفيران با شعار « يك اتفاق ساده اما زيبا...!:» یک اتفاق زیبا را ساده کرد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری