دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - August 26 2019
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
کد خبر: ۵۵۰۹۱
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: همزمان با پایان تعطیلات و آغاز سال تحصیلی و با توجه به تعطیلات آخر هفته؛ پلیس با جدیت با رانندگان متخلفی که اقدام به تردد در شانه خاکی جاده‌ها می‌کنند برخورد می‌کند.

میهن امروز- سردار تقی مهری اظهار داشت: هر سال در پایان تابستان و به ویژه در شهریور ماه شاهد افزایش میزان تصادفات بودیم که خوشبختانه امسال و برابر آخرین آمار موجود از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا شاهد کاهش دو درصدی تصادفات در جاده‌ها هستیم.

وی با اعلام اینکه ۹درصد تردد در جاده‌های کشور افزایش داشته است، افزود: آموزش رانندگان، فرهنگ سازی و استفاده از حداکثر توان نیرو‌های پلیس در سطح معابر و جاده‌ها از جمله دلایلی است که باعث کاهش میزان تصادفات در سطح معابر شده است.

سردار مهری با اشاره به اینکه سرعت غیر مجاز و سبقت غیر مجاز خط قرمز‌های پلیس راهور است، تصریح کرد: همزمان با پایان تعطیلات و آغاز سال تحصیلی و با توجه به تعطیلات آخر هفته؛ پلیس با جدیت با رانندگان متخلفی که اقدام به تردد در شانه خاکی جاده‌ها می‌کنند برخورد می‌کند. چرا که این قبیل رانندگان با تردد در شانه خاکی حق دیگر راننده گان را تضییع کرده و باعث به وجود آمدن ترافیک‌های سنگین می‌شوند.

منبع: میزان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری