يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - June 16 2019
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
کد خبر: ۵۵۴۱۴
امروز تمرین استقلال با حضور تعداد زیادی خبرنگار برگزار شد تا آنها وضعیت این تیم پیش از بازی با پرسپولیس را به بیرون مخابره کنند.

میهن امروز- تمام بازیکنان راس ساعت ١٨:٣٠ در زمین تمرین حاضر شدند اما به یکباره به آنها اعلام شد که به رختکن بروند چراکه شفر می خواهد برای آنها جلسه بگذارد. ابتدا تمامی بازیکنان به رختکن رفتند اما بعد از گذشت چند دقیقه تعداد زیادی از آنها برگشتند و جلسه با حضور  نفرات اصلی ادامه پیدا کرد.

به جز سیدحسین حسینی و مهدی رحمتی که در زمین ماندند و تمرین کردند، نفراتی مثل خسرو حیدری، پژمان منتظری، وریا غفوری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، نویمایر، الحاجی گرو، مرتضی تبریزی و روح الله باقری بازیکانی بودند که در رختکن با شفر جلسه گذاشتند. در این میان تنها نویمایر است که هنوز از لحاظ پزشکی اجازه بازی در دربی را ندارد.

با این شرایط به نظر می رسد این بازیکنان شانس اول بازی کردن در دربی هستند و سایر بازیکنانی که در زمین ماندند شانس زیادی برای بازی در این دیدار حساس را ندارند. شفر امروز با برگزاری جلسه به نوعی نفرات اصلی خود را برای دربی مشخص کرد مگر اینکه او بخواهد با استفاده از انتشار این خبر در رسانه ها سرمربی پرسپولیس را گمراه کند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری