يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - September 15 2019
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
کد خبر: ۵۷۷۴۳
رئیس مجلس شورای اسلامی به مرکز پژوهش‌های قوه مقننه مأموریت داد برای اصلاح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اقدام کند.

میهن امروز- کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با بیان اینکه "در پی فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در درس خارج فقه در مورد قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، علی لاریجانی رئیس مجلس، ملاحظات معظم‌له برای اصلاح قانون را به بنده به‌عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد" گفت: بر این اساس مقرر شد با همکاری جمعی از نمایندگان، کارشناسان، پژوهشگران و معاون قوانین مجلس طرحی را جهت اصلاح قانون مطابق با نظر مقام معظم رهبری تدوین و آماده کنیم.

وی با ابراز اینکه "از معظم‌له برای اظهار محبت نسبت به اصل قانون تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم"، افزود: ایشان قانون را امری لازم و ضروری جهت اینکه جوانان و نیروهای تازه‌نفس جدید وارد عرصه مدیریتی کشور شوند، دانستند؛ ضمن اینکه ایشان فرمودند این قانون باید به‌طور کامل اجرا شده و نباید معطل بماند و تاکنون نیز به‌خوبی اجرا شده است.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس که با خبرگزاری خانه ملت گفت‌وگو کرده است، خاطرنشان کرد: بنابراین ما بررسی نکات و ملاحظاتی را که مقام معظم رهبری داشتند هرچه سریع‌تر در دستور کارگروه کارشناسی قرار می‌دهیم. ان‌شاء‌الله آن را به مجلس و کمیسیون تخصصی ارائه خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری