يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - September 22 2019
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
کد خبر: ۶۲۰۵۲

میهن امروز-قیمت در شرایط کنونی اصلی‌ترین دغدغه‌ی کاربران برای خرید یک دوربین و تجهیزات جانبی آن است؛ قیمت دوربین عکاسی، قیمت لنز دوربین در دیتابیس محصولات زومیت با به‌روزرسانی پیوسته شما را در خرید ارزان‌تر یک محصول راهنمایی می‌کند. بخش‌های دوربین عکاسی و لنز دوربین عکاسی پس از راه‌اندازی فاز نخست دیتابیس محصولات زومیت و برای افزایش اطلاعات کاربران در مورد این دسته محصولات و همچنین ساده‌تر کردن فرآیند خرید آن‌‌ها آغاز به کار کرد. با نزدیک شدن به بهار و سفرها بسیاری از کاربران به‌‌دنبال خرید دوربین و لنزهای جدید برای دوربین‌‌های فعلی خود هستند از این رو مشاهده‌ی اطلاعات فنی، قیمت، بررسی کاربران و اخبار مرتبط با آن‌ها راه‌گشا خواهد بود.

 			 				 					دوربین، لنز و هر آنچه برای عکاسی نیاز دارید

زومیت با در اختیار داشتن جامعه‌ی کاربری بزرگ و مطلع، بررسی‌های تخصصی محصول و همکاری با فروشگاه‌های اینترنتی معتبر بستری مناسب برای خرید انواع دوربین، لنز دوربین و لپ‌ تاپ فراهم کرده است. زومیت در طراحی جدید دسترسی به راهنمای خرید هوشمند را ساده‌تر کرده است؛ کاربران با کمک این بخش و انتخاب اولویت‌های خود در خرید یک محصول را مشخص کرده و زومیت بهترین موارد را مطابق با آن برای کاربر نمایش خواهد داد. در حال حاضر نزدیک به ۹۰۰۰ محصول در دیتابیس محصولات زومیت از دسته‌های زیر در دسترس است:

  • گوشی موبایل
  • تبلت
  • لپ‌تاپ
  • دوربین عکاسی
  • مانیتور
  • کنسول بازی
  • ساعت و دستبند هوشمند
  • لنز دوربین
  • هدست‌های واقعیت مجازی

ما بخشی برای ارائه‌ی سوالات شما کاربران در طراحی جدید درنظر گرفته‌ایم تا کاربران دیگر و کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم برای خرید یک محصول را ارائه دهند. همچنین شما از صفحه‌ی یک محصول در صورت بررسی آن توسط زومیت، قادر به مشاهده‌ی بررسی تخصصی و امتیاز زومیت به آن خواهید بود. اطلاع از نظرات دارندگان یک کالا و دیگر کاربران، ابزار دیگری برای خرید بهتر و آسان‌تر آن است؛ بخش بررسی کاربران گنجینه‌ای از نظرات آن‌ها برای هر محصول است که با طراحی جدید در دسترس قرار گرفته است. اطلاع از آخرین اخبار مربوط به یک محصول، گالری تصاویر و ویدئوها موارد دیگری هستند که در کنار مشخصات فنی کامل و دقیق آن مشاهده خواهید کرد.

کاربر پس از انتخاب دوربین موردنظر خود و کسب اطلاعات کافی با مراجعه به بخش قیمت در صفحه‌ی هر محصول، قیمت آن در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر را مشاهده کرد؛ ارائه‌ی قیمت به‌روز یک محصول و مقایسه‌ی آن فروشگاه‌های مختلف خرید ارزان‌تر آن را ممکن کرده است. خرید ارزان‌‌تر، بهینه‌تر و با چشمان باز در کنار افزایش اطلاعات کاربران در مورد گجت‌های متنوع رسالت زومیت در بخش محصولات است. دیتابیس محصولات زومیت به نوعی طراحی شده است که با کم‌ترین اطلاعات نیز کاربر را به خواسته‌ی خود برساند که این مساله استفاده از آن را برای همه ساده کرده است. زومیت به عنوان بزرگ‌ترین مجله‌ی اینترنتی فناوری کشور خود را به ارائه‌ی آخرین اطلاعات و به‌روز نگاه داشتن کاربر متعهد می‌داند به طوری که افزودن محصولات جدید به دیتابیس محصولات هماهنگ با منابع خارجی انجام می‌شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری