جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - June 21 2019
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
کد خبر: ۶۲۷۸۸
فرشید اسماعیلی:
بازیکن استقلال که موقعیت پنالتی را با ضربه چیپ خود از دست داد مجبور شد برای هواداران توضیحاتی بنویسد و از آنان دلجویی کند.
میهن امروزدر حالی که استقلال در دربی هشتاد و نهم از حریف خود عقب پرسپولیس عقب افتاده بود و استقلال مهمترین شانس گلزنی خود یعنی پنالتی را توسط فرشید اسماعلی از دست داد. این در حالی است که خیلی از هواداران استقلال معتقدند در بازی مهمی مانند پرسپولیس جای ضربه چیپ زدن نیست فقط باید از موقعیت‌ها استفاده کرد. 

به همین دلیل فرشید اسماعیلی در صفحه مجازی خود منتی را در همین خصوص منتشر کرد: 

با سلام خدمت همه هواداران عزیز استقلال

به جز عذرخواهی و گفتن واژه " شرمنده " کلام دیگری به ذهنم نمیرسد که به شما بگویم.

به خوبی میدانم میلیون‌ها هوادار عزیز استقلال چشم به ۳ امتیاز مسابقه امروز داشتند تا استقلال به صدر جدول برسد و کام هوادارانش را شیرین کند. میدانم وقتی پشت ضربه پنالتی ایستادم، میلیون‌ها نفر آماده شا‌دی پس از گل و فریاد و شادی بودند، اما فرصتی که از دست دادم، این امید‌ها را نا امید کرد. به خدا قسم ناراحتی من از همه شما بیشتر است. امیدوارم هواداران عزیز و بزرگوار استقلال و همه آن‌هایی که از من دلخوری دارند، اشتباه امروز را از سرباز خودشان ببخشند. همه انگیزه، توان و تلاش همه بازیکنان و مربیان و مجموعه استقلال این است که هوادارانش را شاد و سربلند کند. امشب درس بزرگ و فراموش نشدنی برای من بود و تجربه‌ای بسیار گران به دست آوردم که چراغ راهی برای آینده فوتبالی ام خواهد بود.

فکر میکنم من به عنوان سرباز استقلال، تابحال چند بار لبخند شادی را روی لب هواداران نشانده ام و از این بابت افتخار میکنم و هرگز انگیزه و امیدی غیر از این نداشته ام. با همه وجود برای موفقیت استقلال عزیز تلاش میکنم و امیدوارم با خلق اتفاقات خوب و افتخار آفرینی، خاطره تلخ امشب را از ذهن هواداران عزیز استقلال پاک کنم.
منبع: ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری