چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - May 27 2020
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳
کد خبر: ۶۴۷۸۷
کشتی آرای در گفتگو با تابناک اقتصادی؛
بازار طلا و سکه تهران امروز با افزایش قیمت‌ها آغاز شد، ولی در ادامه با کاهش التهاب اخبار غیر اقتصادی در بین فعالان بازار، اندکی عقب نشینی قیمت‌ها را به ثبت رساند. هرچند نرخ‌های پایانی بازار نسبت به روز گذشته، افزایش را نشان می‌دهد.
میهن امروز- در معاملات امروز (دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۹۸) بازار سکه، شاهد افزایش قیمت‌ها در شروع فعالیت بازار بودیم. روندی که تحت تاثیر رشد نسبی نرخ ارز رقم خورد. اما در حال حاضر، بهای طلا و سکه نسبت به ابتدای روز کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش، برای اطلاع از آخرین قیمت‌های بازار طلا و سکه، گفتگویی تلفنی با محمد کشتی آرای عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران داشتیم.

سکه
 

کشتی آرای با بیان اینکه امروز اونس جهانی طلا به رقم ۱۲۸۴ دلار و ۲۰ سنت رسیده است، اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) به رقم ۵ میلیون و ۳۳ هزار تومان رسیده است که نسبت به ابتدای روز حدود ۷۰ هزار تومان کمتر و نسبت به روز گذشته، ۳۰ هزار تومان افزایش داشته است.

هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز به رقم ۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسیده است که نسبت به روز قبل، ۲۰ هزار تومان گران‌تر شده است.

هر نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی نیز یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

به گفته کشتی آرای، هر سکه یک گرمی یک میلیون تومان می‌باشد و هر گرم طلای ۱۸ عیار،   ۴۵۶، ۴۰۰ تومان می‌باشد که نسبت به روز یکشنبه ۳ هزار و ۲۰۰ تومان رشد قیمت داشته است. همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار که به عنوان مبنا برای محاسبات نرخ گذاری است، یک میلیون و ۹۷۷ هزار تومان تومان قیمت گذاری شد که نسبت به روز قبل، ۱۲ هزار تومان گران‌تر شده است. هر چند در ابتدای روز، هر مثقال طلای ۱۷ عیار به بیش از دو میلیون تومان نیز رسیده بود.

حباب سکه نیز امروز با افزایش ۲۰ هزار تومان، به رقم ۵۴۰ هزار تومان رسیده است.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری