دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - May 25 2020
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
کد خبر: ۶۵۷۶۳
محمد سرافراز در توییتی از «پرستونمایی» با نام اختصار «م-الف» نام برده و مدعی شده این فرد در گذشته به سراغش آمده بود.

توضیح سرافراز درباره پرستونمایی با نام اختصاری «م-الف»

میهن امروز- صبح امروز محمد سرافراز، رئیس پیشین سازمان صداوسیما، در توییتی غلامعلی حدادعادل را خطاب قرار داد و نوشت: جناب حدادعادل از آنجا که یک منصوب شما خواست مثلاً عملیات روانی برایم راه بیندازد، بدانید یک «پرستونما» به نام م-ا سراغ من آمده بود، ولی سر آن‌ها به سنگ خورد. از جناب طائب بپرسید چطور کسی را که درباره زندان‌های آمریکا کتاب نوشته و می‌توانست فرصتی برای نظام باشد با اخراجش به تهدیدی علیه خودشان تبدیل کردند؟

او در توییت بعدی با بیان اینکه «و بدانید این ماجرا در حال رسیدگی است» از حدادعادل پرسید تا کی قرار است با نمد تخریب دیگران کلاهی برای خود ساخت؟

سرافراز در حالی این توییت مبهم را در صفحه خود منتشر کرد که مشخص نبود این مطلب در واکنش به چه چیزی است. در تماس با او این ماجرا را جویا شدیم که او گفت: «رئیس دفتر آقای حدادعادل چیزی نوشته بود که من جواب ایشان را دادم.»

امیرابراهیم رسولی، رئیس دفتر غلامعلی حدادعادل، هشتم خردادماه، همان روزی که محمدعلی نجفی به قتل همسر خود اعتراف کرد، با انتشار عکس سرافراز و شهرزاد میرقلی خانی در صفحه توییتر خود نوشت: «آینه عبرت...! آقای سرافراز باید بیش از پیش خدا را شکر کند، ایضاً میرقلی خان.» رسولی برای این توییت هشتگ نجفی و استاد را انتخاب کرده بود.

سرافراز در پاسخ به اعتمادآنلاین درباره توییتش و نام مستعاری که از آن به عنوان «پرستونما» سخن گفته، بیان کرد: «اگر می‌شد بیشتر می‌نوشتم.»

او، اما در پاسخ به سوال دیگر اعتمادآنلاین بر ابهامات افزود؛ سرافراز در پاسخ این سوال که اسم مستعار «م-الف»، که مدعی است به عنوان پرستونما به سراغش آمده، نام میترا استاد را به ذهن متبادر می‌کند و آیا بین این‌ها ارتباط وجود دارد گفت: «اجازه دهید بیشتر از این توضیح ندهم.»

میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی، هفته گذشته به ضرب گلوله کشته شد. چند ساعت بعد از رسانه‌ای شدن این خبر نجفی به اداره آگاهی مراجعه و خود را به عنوان قاتل معرفی کرد. او در مصاحبه‌هایی که بعد از اعترافش با رسانه‌ها انجام داد مدعی شد میترا استاد با نهاد‌های امنیتی در ارتباط بوده و صدای او را برای آنان ارسال می‌کرده است

منبع: رویداد24


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری