سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - June 02 2020
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
کد خبر: ۶۶۱۸۳
ورزشکاران چهارمحال و بختیاری، سه نشان طلا در مسابقات کشوری قایقرانی اسلالوم به دست آوردند.

میهن امروز- از شهرکرد، مسابقات کشوری قایقرانی اسلالوم در بخش آقایان و در رده‌های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان روز گذشته ۲۴ خرداد ۹۸ در رودخانه زاینده رود واقع در روستای سوادجان شهرستان سامان برگزار شد.

در این مسابقات ۱۱ تیم از استان‌های تهران، البرز، قزوین، همدان، مرکزی، مازندران، گیلان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و بوشهر شرکت داشتند.

در پایان این رقابت‌ها در بخش کانو جوانان، محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری رتبه اول، محمد مهدوی نیا از تهران رتبه دوم و عرفان آقایی از گیلان رتبه سوم را به دست آورد.

در بخش کایاک جوانان هم محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری، مرصاد واحدی از البرز و فراز حسینیان از اصفهان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش کانو بزرگسالان امیررضا نژاد از تهران مقام اول، مهدی نظری از گیلان مقام دوم و مهران رضایی منش از کرمانشاه مقام سوم را کسب کردند.

در بخش کایاک بزرگسالان نیز آریا جعفری از اصفهان، مهدی نظری از گیلان و مصطفی بیانی از مازندران به ترتیب حائز عناوین اول تا سوم شدند.

در رده سنی پیشکسوتان هم مهرداد رحیمی از چهارمحال و بختیاری اول، حسین بیگی از تهران دوم و محسن ریاحی از اصفهان سوم شد.

گفتنی است: مسابقات کشوری قایقرانی اسلالوم در بخش بانوان هم امروز شنبه ۲۵ خرداد ماه با حضور ۲۸ قایقران در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری