دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - October 14 2019
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
کد خبر: ۶۶۲۱۳
بازار طلا و سکه تهران اولین روز هفته را با افزایش قیمت‌ها آغاز کرده است. روندی که تنها تحت تاثیر افزایش نرخ جهانی طلا و رشد بهای ارز در بازار آزاد بوده است.
میهن امروز- در معاملات امروز (شنبه بیست و پنجم خردادماه ۹۸) بازار طلا و سکه، شاهد رشد قیمت‌ها نسبت به روز پنج شنبه بودیم. تا جاییکه بهای سکه تمام طرح جدید به گفته عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران، نسبت به پایان هفته قبل، حدود ۴۰ هزار تومان افزایش داشته است. این در حالی است که در روز‌های اخیر در بازار جهانی فلزات گران بها، بهای طلا به علت تقویت نگرانی‌ها در مورد رکورد در اقتصاد جهان، با افزایش همراه بوده است.

بر اساس این گزارش، برای اطلاع از آخرین قیمت‌های بازار طلا و سکه در اولین روز هفته، گفتگویی تلفنی با محمد کشتی آرای عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران داشتیم.

قیمت سکه طرح جدید ۲۵ خرداد ۹۸/ افزایش بهای سکه همسو با رشد نرخ اونس

کشتی آرای در ابتدا با بیان اینکه امروز اونس جهانی با افزایش به رقم ۱۳۴۲ دلار رسیده است، افزود: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) با رشد قیمت به رقم ۴ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان رسیده است.

هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز امروز، ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده ات.

هر نیم سکه بهار آزادی در اولین روز هفته به رقم ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان رسیده است و هر ربع سکه بهار آزادی در معاملات امروز، یک میلیون و ۶۸۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

به گفته کشتی آرای، هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۱۰ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان ارزشگذاری شد.

همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار که به عنوان مبنا برای محاسبات نرخ گذاری است، یک میلیون و ۸۷۲ هزار تومان تومان قیمت گذاری شده است.

به گفته کشتی آرای، حباب سکه نیز امروز با کاهش ۲۰ هزار تومانی نسبت به روز پنج شنبه، به رقم ۴۵۰ هزار تومان رسید.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری