دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - October 14 2019
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۶۶۲۳۳
شهردار پیشین تهران در پیامی تصویری از مانیفست انتخاباتی‌اش رو نمایی کرد.
میهن امروز- محمدباقر قالیباف، در پیام تصویری، مطالبی را درباره انتخابات مجلس یازدهم بیان کرد که به شرح زیر است:

کشور در وضعیت سختی بسر می‌برد و راه برون رفت از این وضعیت اعتماد به جوانان است. دو سال پیش هم در نامه‌ای به شما نوشتم سیاست ورزی جریان انقلابی ضمن حفظ مبانی بایستی متحول شود تا چهره‌های نو حرکت در مسیر نواصول گرایی را آغاز کنند.


نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان گونه که رهبری به مفهوم آتش به اختیار اشاره کردند و در بیانیه گام دوم به جوان گرایی پرداختند، حجت بر همه ما تمام شد.


انتخابات پیش رو یک فرصت است و پیشرفت کشور در گرو تشکیل یک مجلس نو اگر شما جوانان همت کنید می‌توان به ظهور مجلسی نسبتا جوان و با تجربه امید داشت.


قبلا گفته بودم که قرار نیست محور شما باشم، اما می‌توانم صدای شما شوم و پیگیر مطالبات‌تان، اما اگر شما به میدان نیایید، و خود را عرضه نکنید، این در، بر همان پاشنه خواهد چرخید و مجلس آینده تفاوت معناداری با گذشته نخواهد داشت.

از همه شما جوانان دلسوز انقلابی درخواست میکنم، متناسب با شاخص‌هایی که منتشر می‌شود، افراد توانمند و با صلاحیتی را که می‌شناسید و یا اگر خودتان را برای قبول مسئولیت نمایندگی مردم مفید می‌دانید، معرفی کنید تا تلاش کنیم شایسته‌ترین ها، در معرض انتخاب مردم قرار بگیرند.

از همه مخصوصا خواهران عزیز، دانشجویان و روحانیون و فعالان مخلص جهادی می‌خواهم، افرادی با ظرفیت‌ها و تجربه بالا و نسبتا جوان را معرفی کنند.

امروز زمان اصلاح ریل گذاری در مسیر سیاستگذاری کشور است و ان‌شاءالله با همت و مشارکت شما جوانان، مردم عزیز ما طعم شیرین کارآمدی را از سوی نیرو‌های انقلاب خواهند چشید.
منبع: ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری