چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - May 27 2020
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
کد خبر: ۶۶۷۰۰
پرسپولیس در نقل‌وانتقالات تابستانی ماموریتی ویژه را پیشِ‌روی خود می‌بیند.

پرسپولیس

میهن امروز- به گزارش  پرسپولیس تهران برعکس رقیبان مدعی خود مانند سپاهان، تراکتور و استقلال تا کنون به غیر از فرشاد احمدزاده بازیکن جدیدی را جذب نکرده است و بیش‌تر درگیر انتخاب سرمربی فصل آیندۀ خود می‌باشد. اما مدیران این تیم ماموریتی ویژه و سخت را در نقل‌وانتقالات برای خود در نظر گرفته‌اند.

علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند

 

 پرسپولیس بیش از هر چیز دیگری در حال حاضر احتیاج به تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار خود دارد. بشار رسن به توافقاتی دست یافته است و احتمال مندن این ستاره عراقی در جمع سرخ‌پوشان بالاست. علی علیپور و علیرضا بیرانوند ساز جدایی سر داده‌اند و قصد حضور در فوتبال اروپا را دارند.

علی علیپور
علی علیپور

 

راضی کردن این دو ستارۀ ملی‌پوش از سخت‌ترین کارهای هیئت مدیره به حساب می‌آید. حتی بیرانوند حاضر شده برای حضور در اروپا مبلغ آزادسازیِ خود را شخصاً پرداخت نماید. چهارمین بازیکنی که پرسپولیس به دنبال توافق با او است محمد نادری، پدیدۀ فصل گذشتۀ این تیم می‌باشد.

بشار رسن
بشار رسن

 

باشگاه بلژیکی رضایت نسبی خود را از حضور ادامه‌دار نادری در ازای پرداخت مبلغی معقول عنوان داشته و این بازیکن هم علاقمند به تداوم حضورش در پرسپولیس است اما آیا اینکه مدیران توان پرداخت مبلغ پیشنهادی باشگاه بلژیکی را دارند یا خیر مشخص نیست.

محمد نادری
محمد نادری

 

در هر صورت و با توجه به این اخبار  پرسپولیس بیشترین توان خود را بعد از انتخاب سرمربی به حفظ این 4بازیکن اختصاص داده است تا بعد از توافق و تمدید قرارداد با این بازیکنان مهم به فکر تقویت شاکلۀ تیمی خود با سرمربی جدید باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری